Головна Політакценти Яким буде новий парламент?

Яким буде новий парламент?

Верховна радаЗа попередніми результатами виборів до Верховної Ради 2014 найбільше місць отримує «Блок Петра Порошенка». 63 місця за партійними списками, які обіцяє партії відсоток, що набирається в багатомандатному окрузі (на даний момент – близько 21,8%), і 69 мажоритарників, які проходять в Раду за попередніми результатами. В сумі це може дати силі Порошенко 132 місця в новому парламенті.

«Народний фронт» Арсенія Яценюка, який поки лідирує за списками (22,2%), але у нього менше мажоритарників які зможуть пройти до парламенту – 18 осіб, якщо вірити попередніми даними. В сумі політсилі Яценюка можна спрогнозувати 82 місця.

Потім йде «Самопоміч» – 33 місця: 32 депутата, які поки проходять за партійними списками і один мажоритарник. На четвертому місці – Опозиційний блок з 27 депутатами-списочниками і двома мажоритарниками на цьому етапі підрахунку голосів (разом – 29 місць).

У «Радикальної партії» Олега Ляшка поки набирається лише 22 місця за списками. У «Батьківщини» потрапляють в парламент 19 депутатів – 17 із списку партії і два мажоритарника.

«Свобода», судячи з динаміки результатів виборів, не зможе подолати 5% -ний бар’єр і потрапити в Раду, але зможе провести 6 мажоритарників.

Також до парламенту проходить 96 самовисуванців з округів і по одному представнику наступних партій: «Сильна Україна», «Правий сектор», «Воля», «Заступ».

В результаті нинішній парламент буде на 27 депутатів менше попереднього – через те, що вибори пройшли тільки на 198 округах замість 225.

5450ea4e86ef7

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here