Якась “мразь” намагається розсварити Блок Порошенка і Народний фронт
S.BarnaСхоже, що майже нарлепа від Блоку Петра Порошенка Степана Барну намагаються посварити із одним із імовірних кандидатів на посаду голови Тернопільської ОДА  народнофронтовиком Михайлом Апостолом. Це дуже схоже на чітко сплановану політичну гру.
«З подивуванням оглянув вчорашній номер газети “Вільне життя”, де від начебто мого імені було “описано” Михайло Апостол. Думав, вибори пройшли-виявляється в декого вони продовдовжуються… Наголошую, жодного відношення до розміщення статті не маю, адже сьогодні час єднання, а не протистояння!!!» – написав у соціальный мережі Фейсбук Степан Барна.
«На щастя ,є ще політики,які незважаючи на свій статус,не втрачають своєї людяності і порядності.Це про Степана Барну.Взнавши ,що вчора якась МРАЗЬ заказала в газеті Вільне життя брехливу станню і підло підписалася його прізвищем,він зразу ж у фейсбуці відказався від цієї писанини,наголосивши,”що жодного відношення до розміщення статті немає,адже сьогодні час єднання ,а не протистояння”…….А цим хворим диванним писакам бажаю спокою у їхніх душах» – відповів на пост Барни Михайло Апостол.
Категорії: Політакценти

Теги: ,

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: