Головна Політакценти Юлія ТИМОШЕНКО: «Влада заблокувала референдум, але «Батьківщина» продовжить захищати землю від розпродажу»

Юлія ТИМОШЕНКО: «Влада заблокувала референдум, але «Батьківщина» продовжить захищати землю від розпродажу»

Попри обіцянки про народовладдя, представники «слуг народу» у ЦВК зірвали проведення «земельного» референдуму. «Батьківщина» оскаржуватиме це рішення у суді.

На цьому наголосила голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час брифінгу за результатами засідання Погоджувальної ради.

«Як відомо, з 1 липня набирає чинності закон про розпродаж сільськогосподарської землі — одразу з правом володіння землею іноземними банками, з правом зняття верхнього шару чорноземів, з припиненням державного контролю і позбавленням наших фермерів землі, яка у них перебуває у постійному користуванні. Одним зі шляхів зупинення цього знищення держави був референдум», — зауважила Юлія Тимошенко.

Вона нагадала про передвиборчі обіцянки влади про те, що кожен українець — президент, що без рішення народу на референдумі не буде ухвалений жоден закон.

«Ми перевірили, як у реальності все це відбувається. Майже 12 тисяч людей, які склали ініціативну групу, подали заяву в ЦВК для того, щоб розпочати референдум проти продажу сільськогосподарської землі. Все було зроблено згідно із законом, без будь-яких відхилень. І ось у п’ятницю відбулося засідання ЦВК, на якому «слуги» проголосували «проти» і таким чином зірвали проведення референдуму, за який виступає абсолютна більшість громадян у нашій країні», — повідомила лідерка «Батьківщини».

За її словами, це було зроблено навмисно, тому що правляча більшість знає про те, що до 80% людей у країні не підтримують обраний курс розвитку держави, виступають проти продажу землі іноземцям і за проведення референдуму. Саме тому команда «Батьківщини» оскаржуватиме в суді рішення ЦВК про заборону проводити волевиявлення.

«Це був тест для влади на здатність слухати людей, працювати в інтересах українського суспільства, на вміння реалізовувати народовладдя. Обіцянки про народовладдя від «слуг народу» — це глибокий обман. Вони віддають те, що належить українцям, транснаціональним компаніям й іншим олігархічним структурам, з якими вони начебто «борються». Наша команда буде пильною та боротиметься всіма доступними методами, щоб не дозволити розпродаж української землі. Ми станемо серйозною перешкодою для них», — запевнила Юлія Тимошенко.

Роман ПІДДУБНИЙ.