Головна Політакценти Що робить збоченець в тернопільському “Правому секторі”?

Що робить збоченець в тернопільському “Правому секторі”?

5512077В нашій країні продовжується неоголошена війна, війна за рахунок народу, ми втрачаємо найдорожче та найцінніше – людські життя. Ця війна стала нашою загальною проблемою та бідою, люди згуртовуються та підтримують один одного, але знаходяться і ті, хто спекулює на патріотизмі заради власних амбіцій та наживи. Вражає, що в той час, коли одні хлопці з «Правого сектору» гинуть за цілісність та незалежність нашої держави, а інші прикриваючись своїми побратимами та ідеєю, омитою кров´ю, займаються брудними аферами, виконуючи замовлення певних груп людей та політичних сил, тим самим розриваючи мир і спокій з середини.

Маємо приклад такого «героя націоналіста». Знайомтесь, Селецький Олег Федорович.

Раніше Олег Федорович Селецький вже був засуджений в березні 2000 року до позбавлення волі терміном на 3 роки з конфіскацією майна і валютних цінностей з відстрочкою виконання вироку на 2 роки. Тоді ж він і заплатив штраф в сумі 1700 грн.Вже в листопаді цього ж року Селецький умудрився знову порушити закон, за що отримав реальний термін увязнення на 5 років і 6 місяців з конфіскацією майна. Вийшов достроково.

у 2006 році знову був засуджений та сплатив штраф у сумі 510 грн

В листопаді 2007 року Олег Селецький, разом зі своїм спільником побили в одному з ресторанів в центрі міста двох тернополян. Селецький, імовірно, наносив удари кастетом, який в матеріалах справи фігрурує як “невстановлений предмет”. В цій же бійці від ударів Селецького постраждала дитина та жінка, яка намагалася його втихомирити. Всі вони отримали легкі тілесні ушкодження з тривалими розладами здоровя.

В січні 2008 року, на сам Йордан, Селецький знову побив чоловіка. А 17 лютого 2008 року в тому самому барі не просто побив ще двох чоловіків, а заставив їх оголити свої геніталії та займатися непристойностями.

Все це випливає з Ухвали Апеляційного суду Тернопільської області від 18 березня 2009 року, де все це детально описано і копію якої нам вдалося роздубути. Апеляцію подавав пан Селецький, який хотів уникнути покарання за скоєне та вимагав скасувати рішення суду першої інстанції.

Апеляцію судді залишили без задоволення, відзначивши, що “виправлення та перевиховання Селецького неможливе без ізоляції його від суспільства”.

 

Дивує, що робить в лавах «Правого сектору» людина зі збоченими вподобаннями та надмірною агресією, який приклад він подає молодим побратимам даної організації, яке може бути ставлення звичайних людей до «Правого сектору» через таких горе героїв?

Тому й не дивує недавній вихід з організації голови міського осередку Катерини Бойко.

5 КОМЕНТАРІ

  1. Замовна стаття від людини, яка почувається ображеною. Той самий Селецький зробив для організації значно більше, ніж та “кришталево чиста” особа.

  2. той збоченець проклятий людьми і його діти будуть змивати кровю його вину

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here