Головна Політакценти Чому тернопільські регіонали і держслужбовці їздили на антимайдан?

Чому тернопільські регіонали і держслужбовці їздили на антимайдан?

Фото з соціальних мереж
Фото Антимайдану з соціальних мереж

Сайт Реально вже повідомляв про те, що з Тернопільщини представники Партії регіонів і службовці обласної державної адміністрації, під шаленим тиском з боку голови ОДА та його заступників.
Пунктом відправлення виявилося місце поміж будівлями ДЮСШа та Тернопільським апеляційним судом по вул. Острозького. Рівно о 21 там стояв 45-місний автобус з затемненими вікнами. Водій відверто повідомив, що везе на Київ працівників державних установ.
В суботу, ж, була дана команда «відбій» і частина державних службовців не поїхала на антимайдан, який має офіційну назву «Збережемо Україну».
«Ми зібралися в цей день у Києві щоб продемонструвати свою підтримку політиці Президента України Віктора Януковича та закликати суспільство до об’єднання навколо будівництва потужної української держави. – каже учасник мітингу, голова Тернопільської обласної організації «Молоді регіони» Костянтин Баранов. – Ми – цивілізована, демократична країна і обираємо Президентів на виборах а не на майданах, це – принципова позиція. Ми підтверджуємо прагнення України стати частиною європейської спільноти, але на рівних умовах, враховуючи інтереси економіки України і наші національні інтереси».
«Роз’єднати людей намагаються опозиційні політики, які фактично уже розпочали виборчу кампанію 2015 року. Ультимативні заяви про відставку Президента та Уряду, спроби без об’єктивного розслідування подій одразу ж призначити винних – не мають нічого спільного з євроінтеграцією України», – вважає голова Тернопільської обласної організації «Молоді регіони. – Кроки Президента щодо стабілізації ситуації в країні і порозуміння з представниками мітингувальників на Майдані Незалежності є абсолютно правильними і мирними: мораторій на силові дії, об’єктивне розслідування подій на Майдані Незалежності та Банковій, та притягнення винних до відповідальності, пропозиція по амністії для учасників, продовження переговорів та підготовки до підписання угоди про асоціацію з ЄС» – цитує Баранова прес служба Молодих регіонів.
Такі думки спонукали представників Тернопільщини поїхати до Києва на Європейську площу на мітинг та підтримати Президента й Уряд.
Нагадаємо, що «тернопільський актив» мітингує на анти майдані вже не перший день, так нещодавно, був помічений із запальною заявою на мітингу ПР Сергій Сторожук, від якого активно «відмахується» Тернопільська ОДА, але який точно працює в штабі Партії регіонів.

Що цікаво, що стаття яка розповідає про подвиги на антимайдані, при її відкритті пуста, для того щоб прочитати її зміст потрібно переходити на іншу сторінку, будемо надіятися що це лише технічні проблеми, а не цілеспрямоване приховування інформації про підтримку Президента.

1505179_578083482260821_315580160_n 1511911_578083368927499_1368826778_n

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here