Головна Політакценти Чому дехто з політичних лідерів замість того, щоб піти добровольцем на війну...

Чому дехто з політичних лідерів замість того, щоб піти добровольцем на війну й тим рятувати рейтинг своєї партії, обмежився лише селфі?

11401089_879929662067024_7826904598596828844_nТернопільский професор, історик Микола Лазарович який пішов добровольцем в Збройні сили України прокоментував вчорашні криваві події під Верховною радою. 

“Дуже сумно на душі від сьогоднішніх подій. Прикро, що люди, які називають себе патріотами, кидають бойові гранати в тих, хто охороняє правопорядок у столиці. Чому ці «мілітаристи» не на фронті? Чому, як видно зі світлин, деякі колишні депутати ВР із перекошеними від люті обличчями йдуть із палицями проти хлопчаків, що не злякалися мобілізації? Чому дехто з політичних лідерів замість того, щоб піти добровольцем на війну й тим рятувати рейтинг своєї партії, обмежився лише селфі? Зрештою, хто поверне матері сина?
Сьогоднішні події – це також останній дзвоник для влади. Українське суспільство більше не потерпить лицемірства. Потрібно або діяти рішуче, передусім у боротьбі проти корупції, або йти геть!” – пише в Фейсбук Микола Лазарович.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here