Головна Політакценти Чому біля Яценюка сидів Томенко?

Чому біля Яценюка сидів Томенко?

Сьогодні, 30 травня, у Тернополі з візитом перебувають керівники Об’єднаної опозиції – Арсеній Яценюк і Микола Томенко. Мета – представити громаді області керівників виборчого штабу опозиції, зустріч з партійним активом  та спілкування з мешканцями Тернопільщини, повідомляє кореспондент «Номер один».

Високі київські гості повідомили, що згідно рішення Центрального штабу, керівником обласного штабу Об’єднаної опозиції призначено народного депутата Василя Деревляного (ВО «Батьківщина»), а його першим заступником – екс-мер Тернополя Романа Заставного («Фронт змін»).

– Вони, як керівники регіонального штабу активно працюють над завершенням формування міських і районних виборчих штабів, – додав Микола Томенко.

Натомість Арсеній Яценюк розповів, чого вони очікують від візиту на Тернопільщину.

– Ми приїхали на Тернопільщину, щоб розпочати широкий процес обговорення політичної ситуації в Україні. Наше завдання – донести нашу позицію, почути, що люди думають, як про об’єднання, про нашу програму, так і про майбутнє України. Переконаний, як наше об’єднання, так і наші програмні принципи змобілізують виборців у області, тому що Тернопільщина – є базовий регіон для Об’єднаної опозиції, – заявив Арсеній Яценюк.

Натомість вище керівництво Об’єднаної опозиції у Тернополі так і не повідомило про кандидатів від опозиції по мажоритарних округах, як того можна було очікувати.

– По округах ми практично завершили погодження кандидатур, і по Тернопільській області в тому числі. Але, водночас, для того, щоб вирішити максимальні завдання, а максимальні завдання в такому регіонів як тернопільський, – вигравати у всіх округах, ми ще проведемо співбесіду в Києві, і уточнимо, тому що тут завдання у нас складніше, по-скільки маємо партнерів і колег по Комітету опору диктатурі – ВО «Свободу», з якою ми так само погоджуємо наших кандидатів у мажоритарних округах. Тому ми повинні вийти на єдиний, чіткий і зрозумілий алгоритм дій у мажоритарних округах, щоб він не давав збою, – повідомив Микола Томенко.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here