Головна Політакценти Чого чекати від цьогорічної мажоритарки?

Чого чекати від цьогорічної мажоритарки?

вибори
вибориНайбільший ризик порушень під час проведення виборів до Верховної Ради України 28 жовтня очікується в мажоритарних округах.

Таку думку висловив голова всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України» Олександр Черненко під час засідання «круглого столу» «Україна – 2012: час для демократичних перетворень», що відбувся в четвер в Центрі європейської політики в Брюсселі.
«Найбільш проблемними вибори будуть в мажоритарних округах. Вже сьогодні, коли кампанія ще не почалася, в деяких округах можна побачити активність двох, трьох, а подекуди і більшої кількості потенційних кандидатів з великими фінансовими можливостями », – констатував Черненко.
Він нагадав, що в Україні вибори за мажоритарною системою не проводилися протягом 10 років. «Звичайно, мажоритарна система є дуже проблемною. Але в деяких з цих 225 округів перемогу отримають цікаві, нові, інші політики », – переконаний голова КВУ.

Говорячи про вибори за партійними списками, експерт висловив думку, що навряд чи тут будуть масові фальсифікації в загальнонаціональному масштабі. У той же час Черненко зазначив, що головна проблематика виборів за партійними списками буде полягати в слабкості ідеологічної складової. «Ці вибори призведуть не до дискусії про те, якою буде Україна. Це не буде дискусія ідеологій », – вважає експерт.

За його словами, влада будуватиме свою кампанію, в першу чергу, на бюджетних соціальних виплатах, соцпрограми. «А опозиція, в першу чергу в особі« Батьківщини »і« Фронту змін », звичайно, будуть акцентувати увагу на справах Тимошенко і Луценко і політичні репресії в Україні. На жаль, ми знову не отримаємо продуктивної дискусії на цих виборах », – вважає голова КВУ, повідомляє Главком

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here