Головна Політакценти Чого може коштувати Валентину Хоптяну візит Бориса Колесникова?

Чого може коштувати Валентину Хоптяну візит Бориса Колесникова?

hoptjanЯк ми вже повідомляли на горіхи перепало від одного із топ-спікерів Партії регіонів голови парламентського комітету з питань транспорту і зв’язку Бориса Колесникова губернатору Тернопільщини Валентину Хоптяну.

Однак сьогодні ми проведемо докладний аналіз тих подій, які відбувалися 18 жовтня в Тернопільському національному економічному університеті з точки зору політики.

По-перше, замість вітального слова, Голова Тернопільської ОДА, Валентин Антонович Хопятн висловив «тираду» на більш ніж 30 хвилин про господарку області, в допустив ряд політичних помилок, які можуть коштувати йому посади – згадуючи визначні досягнення, добрим словом згадав нашого земляка мільярдера Дмитра Фірташа, наголосивши, мовляв шкода, що кожен район Тернопільщини не має такого «покровителя», при тому, що група Дмитра Фірташа, нещодавно виграла «війну» з групою Рената Ахметова до якої належить і Борис Колесников за вплив на Президента Віктора Януковича, що не могло не відобразитися на настрої гостя.

З невідомих причин, промова Валентина Антовича була геть не продуманою, і стандартною для усі його великих виступів. Від себе осмілимося припустити, що її з підлеглих губернатора ніхто не готував. Таким чином підставив шефа перед високим київським гостем. Це й не дивно, адже в черзі на його крісло вишикувались аж три його заступники.

По-друге, з тих самих причин реакція Бориса Колесникова не забарилася, про неї ми вже писали, коли при всіх присутніх, зовсім не соромлячись  висварив Валентина Хоптяна, як школяра згадавши і комуністичне минуле, і життя рядового мешканця області і «космічні кораблі» про які так гарно, аж 30 хвилин, розповідав Хоптян – резюмувавши, що «Успіхів в нього ноль».

По-третє, під час самого засідання Комітету Валентину Антоновичу періодично приходилося червоніти «як першокласнику-двійочнику» від різких випадів в свою сторону, які швидше за все закінчаться «серйозною розмовою в кабінеті Президента».

Знімуть чи не знімуть, ось в чому питання…

Після Ради регіонів Валентин Антонович прихав із двоякими настроями – в піднесенні і з чіткими розумінням, що з нашою «нерадивою радою» потрібно щось вирішувати. На це є дві причини перша – або працює рада і Хоптян іде на «підвищення» в одне із міністерств доживати чиновницького віку, а на його місце присилають «парашутиста» якому останнє що може зробити Хоптян, це завести в раду свободівців і таким чином забезпечити «веселе губернаторське життя». Або рада запрацює і він все ж залишиться кермувати областю вирішуючи господарські справи більшістю ПРСвобда, і лише за перезавантаження ради його залишають керувати до передвиборної ротації голів ОДА.

У всякому разі, перебування Валентина Антоновича Хопятна на посаді «губернатора» Тернопільщини мабуть буде вже не довгим, адже все складається не на його користь, і він це розуміє…

Пропонуємо підбірку фото, як переживає Хоптян.

DSCN2500 DSCN2501 DSCN2502

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here