Головна Політакценти Члени ОВК перешкоджають роботі спостерігачів

Члени ОВК перешкоджають роботі спостерігачів

vybory6 травня на засіданні ОВК № 165 ( центр місто Тернопіль) секретар окружкому відмовився давати інформацію, яку просив координатор виборчих програм від Громадянської мережі ОПОРА.

Василь Томчишин із посвідченням кореспондента попросив надати йому повний та поіменований список членів ДВК: тобто, скільки від якого кандидата голів, заступників та секретарів. Йому у цьому відмовили. Після чого представник ОПОРИ надіслав офіційний запит на інформацію і ще досі чекає відповіді.

Це не перша ситуація коли члени ОВК не хочуть співпрацювати із спостерігачами. Наприклад, 5 травня після засідання ОВК 167 ( центр місто Зборів) довготерміновий спостерігач спілкувався з секретарем і просив надати відомості, щодо розрахунку квот і про ДВК, чисельний склад яких менше 12 осіб. В той час, член ОВК Лозінський Теодор Васильович висловив незадоволення, мотивуючи це тим, що це затримує роботу секретаря.

На трьох інших окружкомах немає ніяких конфліктів і непорозумінь. Члени ОВК надають інформацію і відповідають на всі питання спостерігачі від ОПОРИ.

Прес-секретар Громадянської мережі ОПОРА у Тернопільській області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here