Головна Політакценти Чи потрібен тернополянам такий депутат?

Чи потрібен тернополянам такий депутат?

No_Picture11Кандидата в народні депутати, який нібито знаходиться в зоні АТО, Тараса Пастуха від початку виборчої кампанії ніхто не бачив. Для тих, хто його не знає єдиним місцем, де можна ознайомитись із претендентом на мандат є білборди та інша зовнішня реклама.  Разом з тим за кандидата ведеться дуже активна політична агітація. Питання лише в тому, хто її веде? Чи знає сам Тарас про ті обіцянки, які замість нього хтось дає?  А якщо ж він дистанційно керує виборчою кампанією, то коли встигає воювати? Чому інші хлопці, які знаходяться на передовій в зоні АТО, не рвуться в депутати, адже у них є на це повне моральне право? Та й взагалі, коли твої побратими сидять по окопах голодні, без амуніції та зброї, як можна витрачати сотні тисяч на самопіар?

Політичне хамелеонство Пастуха також не додає довіри. Член Української народної партії чомусь йде самовисуванцем, але до того ж його підтримує «Самопоміч». То за кого і з ким він?

До речі, головний лозунг «Самопомочі» – «Візьми і зроби». Варто було би запитати у працівників заводу «Опілля», а також  мешканців Бучача, що брав і як робив Тарас Пастух, призначений Януковичем на посаду голови РДА у 2010-му.  Чи може в зону АТО Тарас просто втік від люстрації, під яку вже потрапило кілька тернопільських чиновників?

У будь-якому випадку, йти на вибори «заочно» – неправильно. Бо як можна голосувати за примарного  кандидата? Тим паче сьогодні, коли від кожного депутата у ВР може залежати доля країни, такої безвідповідальності ми собі не можемо дозволити…

3 КОМЕНТАРІ

  1. А як ви думаєте ці кадри в ролику були постановочні? І десь в Кутківцях нарили бліндажів і пригнали танків для зйомок?

  2. Красиві кадри. Це я про ті, де вони вкрадені з реклами армії від МО. Чи може МО дало дозвіл на їх використання і я помиляюсь? І хто сказав, що він кандидат від Тернополя? Він кандидат по 163 округу, м. Тернопіль, а не від Тернополя. Хай спочатку стане депутатом, тобі буде від Тернополя.

  3. Красиві кадри. ТО я про кадри, що вкрадені з реклами від МО. Чи МО дало дозвіл Пастуху? Красиво все розказано і батьки, і служить, і тд, і тп. Не вистачає ще витерти сльози вишиванним рушником, як Литвин 🙂 Забув лише розказати, як воно бути головою РДА при овочі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here