Головна Політакценти Чи означає вихід Наливайченка з НУ, приходом до Януковича?

Чи означає вихід Наливайченка з НУ, приходом до Януковича?

Наливайченко

НаливайченкоЕкс-голова СБУ Валентин Наливайченко склав з себе повноваження голови політичної ради партії «Наша Україна» та зупинив своє членство у партії.

Я складаю з себе повноваження голови політичної ради партії «Наша Україна» та зупиняю своє членство у партії. Дію так, тому що рішення про участь «Нашої України» у виборах у форматі об’єднаної опозиції фатально затягується», – йдеться у заяві.

Ця заява є не правдою!

Читаємо статут «Нашої України»

Стаття 4.8. Член Партії, який призначений на посаду або вступив на службу, несумісну відповідно до Конституції та законів України з членством у політичних партіях, зупиняє членство в Партії на час перебування на відповідній посаді або службі шляхом подання відповідної письмової заяви до організації Партії, де він перебуває на обліку. Членство в Партії зупиняється з дати, зазначеної на заяві, однак не пізніше дня реєстрації заяви.

Після звільнення з відповідної посади або служби членство в Партії поновлюється шляхом подання письмової заяви до організації Партії, де особа перебувала на обліку до зупинення членства. Членство в Партії поновлюється з часу реєстрації такої заяви. Члену Партії, поновленому в Партії,зберігається партійний стаж.

http://www.razom.org.ua/documents/1760/

Інституція призупинення членства у партії задумана, як інструмент партійного менеджменту, з метою дотримання законодавства України.

Таким чином, Валентин Наливайченко був, є і залишається соратником Віктора Ющенка!

Все інше означає лише одне – Валентин Наливайченко отримав посаду від Віктора Януковича, повідомляє Електорат

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here