Головна Політакценти Чи використає Барчук посаду в Чорткові як старт до керівництва областю?

Чи використає Барчук посаду в Чорткові як старт до керівництва областю?

Як стало відомо “За Збручем”, найбільші шанси стати керівником Чортківської РДА має голова Заліщицької РДА Олег Барчук.

 За неофіційними даними, документи на його призначення знаходяться в адміністрації Президента.

Нагадаємо, що попереднього голову Ярослава Стеця було звільнено через тиждень після виборів. На Чортківщині Партія регіонів показала найгірший на Тернопільщині результат. Тоді як у сусідньому Заліщицькому районі – один з найкращих.

Але цей аргумент не вважають головним при призначенні Барчука. Розповідають, що  цей посадовець, який нещодавно повернувся на посаду голови Заліщицької РДА, має значно серйозніші амбіції. У послужному списку колишнього працівника міліції посади екс- начальника обласної ДАІ та податкової поліції та бізнес-інтереси у різних сферах. Також його пов’язують з синьківським олігархом Дмитром Фірташем, чиї інтереси заліщицька влада активно просуває. Крім тепличного комбінату у Синькові у Фірташа прокинувся інтерес до аграрного бізнесу. Зараз близькі до нього структури хочуть “добрати” тисячі гектарів. У помідорному Заліщицькому районі це зробити важко, а ось у Чортківському більше орних гектарів та є “кого посунути” або “попросити посунутися”.

До речі,  у період намісництва Хоптяна Барчуку вдалося посилити свої позиції і серед влади. Крім власного кар’єрного просування, він добився посади голови сусідньої Борщівської РДА для Ярослава Верхоли. Розставив власні кадри у Заліщицькому. Очевидно, настала черга Чортківського району.

Не виключено, що у такий спосіб Барчук рухається до своєї головної мети – очолити область. З чортківських пагорбів це напевне легше.  Не випадково його призначення відбувається в так званий мертвий кадровий період, коли в адміністрації Президента відклали кадрові ротації на місцях до новорічно-різдвяних свят.

2 КОМЕНТАРІ

  1. Дуже шкода що Барчук Олег Олександрович піде з м.Заліщиків, завдяки йому район став набагато кращим!!! Він любить порядок у всьому.Тим посадовцям, що відсиджуються на своїх посадах і нічого не роблять буде тяжко з ним працювати так як і Заліщицькій “братві” , будуть з ним боротися різними недобросовісними методами.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here