Головна Політакценти Чиновники ОДА будуть доводити своє працелюбство Гочу і Желіховському

Чиновники ОДА будуть доводити своє працелюбство Гочу і Желіховському

Хоптян Валентин

Хоптян ВалентинУже найближчим часом на працівників обласної державної адміністрації і районних державних адміністрацій чекає глобальна зачистка. Ті чиновники, котрі не довели своє працелюбство, можуть попрощатися із державною роботою. Найближчий робочий тиждень для декого може стати останнім. Про це на колегії 30 січня попередив голова облдержадміністрації Валентин Хоптян. За вказівкою губернатора, співбесіди будуть проводити його заступники Петро Гоч та Юрій Желіховський – повідомляє За Збручем

 – Але час розказувати про плани, про те, що вони планують, час  про планування завершився. Настав час конкретних дій. І щоб ви на мене не ображалися, якщо після мого повернення з Кабінету Міністрів, де я 5 лютого буду захищати програму розвитку нашої області, то в кінці тижня мною будуть внесені деякі пропозиції по деяких кандидатах… на вихід. І ніяка лікарня нікого не спасе, – пригрозив очільник області тим підлеглим, хто вирішив «врятуватися» від звільнення відпусткою чи лікарняним.

Валентин Хоптян також запевняє, що достойний кадровий резерв у нашій області є. Тому знайти заміну тому чи іншому керівнику буде не важко. Тим більше, що кожен із нинішніх начальників чи голів райдержадміністрацій мав можливість довести, що він гідний обіймати ту чи іншу посаду.

– Чоловік п’ять сидить сьогодні в цьому залі, деякі заступниками працюють, деякі начальниками обласних управлінь і так далі. І це потенційний резерв і на начальників обласних управлінь, і на голів районних державних адміністрацій. Кадри є. Думаю, що той, хто не захоче працювати, або буде виходити з цієї зали, та що він там розказує, ми вже пережили не одного, ще й цього переживемо. То я все це знаю. Хто говорить і як говорить. Вам просто був даний шанс попрацювати. Більшість з вас використали його нормально. Я дякую. Але є деякі червяки, які дальше продовжують сидіти в хріні. Заліз в хрін і думає, що все, це – щастя. Але ж навколо життя йде, йде вперед і воно зупинки не буде мати, ми будемо йти тільки вперед, – заявив тернопільський губернатор.

До речі, кадрові перетрубації в обласній адміністрації вже почалися. Так, наприклад, відбулися зміни в керівництві головного управління праці та соціального захисту населення. Раніше це управління очолювала Богдана Олексишин. А віднедавна начальником значиться вже Вадим Боярський.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here