Головна Політакценти «Чинна влада отруює тернополян викидами з торф’яних котелень», – Ігор Сцібайло (відео)

«Чинна влада отруює тернополян викидами з торф’яних котелень», – Ігор Сцібайло (відео)

Торф’яні котельні у Тернополі згубно впливають на здоров’я містян. Саме тому їхню роботу необхідно припинити.
 
На цьому наголосив представник громадського руху «Варта» у Тернополі Ігор Сцібайло.
– Сьогодні однією з важливих проблем у Тернополі є робота торф’яних котелень. Декілька років тому такий проект був ініційований у нашому місті і вже більше року він працює безпосередньо на Дружбі, на БАМі, планується у інших мікрорайонах. Сьогодні ми бачимо, що робота торф’яних котелень не виправдала себе. Обурені люди виходять на вулицю й скаржаться на сморід та  погане самопочуття через роботу котелень. Викиди від них становлять екологічну небезпеку. Отруйний дим загрожує здоров’ю тернополян. Проект торф’яних котелень є бізнес-проектом чинної влади. Він не має нічого спільного з покращенням подачі гарячої води та опалення у Тернополі,  зазначає Ігор Сцібайло. 
 
Ігор Сцібайло пропонує дозволити людям зробити індивідуальне опалення. І, якщо більшість людей  підтримає таку ініціативу, робота котелень не буде потрібна.
– Щодо економічного аспекту, то плата за комунальні послуги як за газ, так і роботу котельні на торфі, є приблизно однаковими. Ми пропонуємо дозволити людям зробити індивідуальне опалення. І, якщо більшість людей перейде на індивідуальне опалення, робота котелень не буде потрібна. Рік була заборона. Ми запитаємо: чому була заборона на індивідуальне опалення? Власне, чи не криється це у тому, щоб торф’яні котельні залишились працювати, аби міська влада з цього проекту поповнювала свої кишені, не даючи тернополянам встановити індивідуальне опалення, чи котли у під’їздах. А щодо висловлювання місцевої влади, що торф’яні котельні працюють так само у Європі, хочу тут зауважити: так, такий вид опалення є у Швеції і Норвегії. Але він застосовується для зимового опалення і такі котельні виносяться далеко за місто. Безпосередньо у спальних районах, біля домівок мешканців міста, такі котельні у Європі не стоять. Звертаюсь до чинної влади припинити роботу котелень на торфі, які згубно впливають на здоров’я тернополян. Дорогі тернополяни, ви варті того, щоб жити в європейському, екологічно чистому місті! – резюмував Ігор Сцібайло.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here