Головна Політакценти Чижмар на бігборді “висить” з незрозумілим хлопчиною

Чижмар на бігборді “висить” з незрозумілим хлопчиною

“Діти наше майбутнє” – закликає нас Юрій Чижмарь. Одна наскільки нам відомо дітей в самого, по крайні мірі “офіційних” немає. Ще лише недавно на слуху була кримінально-любовна пригода цього пана, в якій його облили кислотою. Однак на білбордах він красується з молодим хлопцем, що по рисах дуже схожий на пана Юрія. І багатьох буде мучити думка: “Хто це?”, передають Чортківські новини

Думаєм що пану Чижмарю варто самому прокоментувати з ким він фотографувався, а взагалі і мав би бути підпис, щоб люди не судили про цей білборд “в міру своєї розпущеності”. А то так і до “нетрадиційних” можуть віднести. Ви ж Політик а не Артист…

4 КОМЕНТАРІ

  1. Вважаю некоректним і навіть політичним такого роду припущення. Ти паче невідомим автором практично невідомого сайту….

  2. Поважаю “Тернопільський тиждень”. Шкода тільки, стали ви передруковувати різні глупства із чужих веб-сайтів. От в “Чортківських новинах” якийсь абсолютно безграмотний дописувач сотворив абсолютну дурницю, як мінімум не поцікавившись біографією того, хто став об’єктом його допису. так би мовити видав бажане за дійсне. А в біографії Юрія Васильовича чітко зазначено, що він ОДРУЖЕНИЙ І МАЄ 14-ЛІТНЬОГО СИНА! ПОЗОР ЖУРНАЛСТАМ!!!!

  3. До речі, до нетрадиційних швидше можна самого автора публікації віднести, оскільки в нього на умі такі думки!

  4. Передають Чортківські новини? які саме це новини передають? Можливо це хвора уява автора, хоча я автора розумію, за гроші можна і не таке придумати.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here