Головна Політакценти Через “зальот” Каськіва Хоптян може втратити крісло?

Через “зальот” Каськіва Хоптян може втратити крісло?

Каськів

КаськівОднак як стверджує За Збручем, викидати Каськіва із обойми кадрів влади його все-таки не будуть. На «жирну» посаду голови Тернопільської обласної державної адміністрації яку нині займає не популярна в області фігура – Валентин Хоптян з’явився ще один конкурент – Владислав Каськів, якого на малу Батьківщину можуть відправити  «в заслання» за велику любов до лижних інструкторів.

Над ситуацією, у яку вляпалася Україна з вини недолугих чиновників, коли серйозну угоду підписали зі звичайним лижним інструктором, сміються у всьому світі. Керівник агентства з нацпроектів Владислав Каськів, через якого стався конфуз, має всі шанси втратити посаду.
Над питанням працевлаштування Каськіва зараз б’ються кращі уми адміністрації президента на Банковій. Одним з варіантів, який розглядають є почесне заслання пана Владислава на рідну Тернопільщину, на посаду голови ОДА. Кажуть, він пообіцяв покращити імідж влади настільки, що на наступних виборах Партія Регіонів уже точно набере в області 10%, а її білборди нарешті перестануть обписувати матюками і закидувати коричневою рідиною.
У Валентина Хоптяна зберігаються шанси втриматися на посаді. Для цього йому потрібно будь-якими зусиллями затягти президента в гості на Тернопільщину. Візит Віктора Федоровича до Почаєва на Різдво означатиме, що хмельницькому чиновнику випишуть карт-бланш ще на кілька місяців. У такому разі на Каськіва чекає почесна місія посла України у престижній країні, наприклад Іспанії, де живуть чудові лижні інструктори.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here