Головна Політакценти “Червоні шмати” над Тернополем тепер “взаконі”

“Червоні шмати” над Тернополем тепер “взаконі”

9 травня

9 травняЯк повідомили в  прес-службі обласної прокуратури, Тернопільський окружний адміністративний суд за позовом прокурора міста Тернополя Віталія Сідорова призупинив дію рішення міськради від 2011 року, яким у місті заборонено публічне використання радянської символіки.

Дану ухвалу суд виніс після того, як прокурор Тернополя звернувся до суду щодо визнання незаконними та скасування розпорядження в.о. Тернопільського міського голови від 30 квітня 2013 року № 128 «Про вшанування пам’яті загиблих у Другій світовій війні» та рішення сесії міської ради від 8 квітня 2011 року № 6/7/138 від 8.04.2011 року «Про заборону розміщення радянської символіки на державних установах та комунальних підприємствах».

У позові прокурора йдеться, що обидва документи, які він оскаржує, суперечать вимогам Конституції та законам України і прийняті з перевищенням наданих органу місцевого самоврядування повноважень.

Сьогодні своїми ухвалами Тернопільський окружний адмінсуд відкрив провадження у справах за позовами прокурора.

Крім того, прокурор також вимагає скасувати рішення сьомої сесії Тернопільської міськради від 8.04.2011 року «Про заборону розміщення радянської символіки на державних установах та комунальних підприємствах».

 

Суд призупинив дії вказаних документів, тому вони не підлягають виконанню до прийняття судом рішення у справах по суті.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here