Головна Політакценти ЦВК зареструвала двох кандидатів на п’яти “тернопільських” округах

ЦВК зареструвала двох кандидатів на п’яти “тернопільських” округах

vyboryЦВК зареєструвала, ще одного кандидата в народні депутати на Тернопільщині, ним став самовисуванець по 167 виборчому окрузі Процьків Андрій Васильович, який народився 27 грудня 1984 року в місті Борщів Тернопільської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійний, проживає в місті Борщів Тернопільської області, судимість відсутня, самовисування.
Судячи з його передвиборчої програми, що помістилась на одному листочку він прихильник Балашова та його партії, що більш нагадує МЛМ секту- 5.10, яка маніпулючи ставками податків обіцяє “золоті гори” вже “не загорами.

Нагадаємо, що по окрузі №164 (з центром у місті Збараж) балотується Палюх Андрій Ярославович.

В команді Свободи 26 місце викроїли Володимиру Стаюрі, а команда Порошенка  представляє Юрій Стець, Степан Барна, Тарас Юрик, Микола Люшняк, Ігор Побер, Олег Барна.

2 КОМЕНТАРІ

  1. непогані шанси стати нардепом з тернопільських в Заставного (доречі,чому його в переліку не згадали?) – “Народний фронт” буде одним з лідерів цих виборів

  2. Пан Андрій виступає за зниження податків і певні ідеї взяті з програми партії, яка ці ідеї пропагує і не була і не є при владі. Хіба це не добре?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here