Головна Політакценти Хто із ху на окрузі Головка: Ігор Яворський

Хто із ху на окрузі Головка: Ігор Яворський

На неділю, 3 лютого 2013 року, призначили проміжні вибори депутата до Тернопільської міськради в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі №27 Тернополя. Наше видання Реально ніколи не стоїть осторонь процесу і завжди знайомить своїх читачів із претендетами на депутатські мандати.

Отже, представник політичної партії “УДАР” Яворський Ігор Богданович.
Народився 15 жовтня 1982 року в м. Чернівці.
Громадянин України.
Освіта:
В 2000 році закінчив Залозецьку ЗОШ 1-3 ступенів Зборівського району Тернопільської області.
В 2005 році закінчив Тернопільську академію народного господарства і отримав диплом з відзнакою про повну вищу освіту за спеціальністю „Економіка підприємства” та здобув кваліфікацію спеціаліста з економіки підприємства.
Трудова діяльність:
З вересня 2005 року по лютий 2007 року працював в Тернопільському державному економічному університеті на посаді викладача з економічних дисциплін.
З лютого 2007 року по квітень 2007 року працював у виконавчому апараті Тернопільської обласної ради на посаді радника голови Тернопільської обласної ради.
З квітня 2007 року по вересень 2008 року працював начальником відділу комунального майна області виконавчого апарату Тернопільської обласної ради.
Громадська робота:
З 2006 по 2010 роки депутат Тернопільської міської ради V скликання, голова постійної комісії Тернопільської міської ради з питань економіки, зовнішніх зв’язків, залучення інвестицій.
З 2008 року по теперішній час засновник та голова Тернопільського обласного благодійного фонду «Мрії збуваються».
З квітня 2012 року член Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка». Голова контрольно-ревізійної комісії Тернопільської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка», перший заступник голови Виконкому Тернопільської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка».
Не одружений.
Адреса місця проживання: місто Тернопіль.
Судимості немає.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here