Головна Політакценти Хто стоїть за подіями у Києві?

Хто стоїть за подіями у Києві?

wsKRvXtet6sВчора, ВО Тризуб розповсюдив заяву у якій йдеться «У ці дні ми закликаємо вас продовжувати боротьбу, створювати нинішньому безідейному і безхребетному політикуму дієву революційну альтернативу. Не дивлячись на танцювально-дискотечний характер Майдану, продовжуйте революційні дії. Не дивлячись на імпотентів, котрі горлають «Провокація!», підвищуйте шкалу радикальності! Ми закликаємо вас долучитися до нашої акції «Правий сектор» і разом з нами замість «Майдансу» творити стартовий майданчик Національної революції».
Сьогодні в Києві на вулиці Грушевського в районі Європейської площі та стадіону «Динамо» імені В. Лобановського шосту годину поспіль відбуваються сутички мітингувальників із внутрішніми військами, «Беркутом».
Відповідальність за ці дії взяв на себе «Правий сектор». Вони спалили автобус внутрішніх військ. Ще один підпалили. Зо бох боків летять світло шумові гранати, застосовано перцевий газ і водомети. На даний час на місці подій перебуває близько 30 тисяч мітингувальників.
Сайт Реально отримав коментарі від очільника Тернопільської обласної організації ВО Свобода Володимира Стаюра «Я не знаю хто такий «Правий сектор». Той, що в Тернополі проводить лише провокації?
Сьогодні на віче ми в Тернополі говорили про те, щоб мирним шляхом розв’язати ситуацію.
Ми відносимося до цього, що зараз відбувається, виключно, як до провокацій. Якщо би Майдан сказав йти блокувати ВР, ми би може і послухали, але робити це у вихідний день, ми цього не допустимо. Отже це провокація, що ввести в Україні надзвичайний стан, і розігнати Майдан. А ми за мирний спосіб повалення влади, створення альтернативних органів влади.
В Україні дуже мало власників легальної зброї, щоб розпочинати силовий варіант.
Ми будемо стояти на Майдані, ми повалимо владу мирним шляхом».

В “Батьківщині” вважають офіційною позицією виступ Яценюка.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here