Головна Політакценти Хто розстрілює Стойка?

Хто розстрілює Стойка?

Стойко

СтойкоЕкс-губернатор Тернопільщини Іван Стойко готовий вступити в будь-яку партію, тільки б залишитися депутатом. Політик сподівається, що Комітет опору диктатурі (КОД) підтримає його єдиним кандидатом по Бучацькому мажоритарному округу.

Вчора одне з поважних інформагентств, випустило в світ новину, про нардепа від Тернопільщини Стойка, який за прогнозами буде балотуватися по Бучацькому виборчому округу. Зміст новини наступний.

«Варто зазначити, що останнім притулком колишнього господаря Тернопільщини, голови обласної організації партії “За Україну”, найімовірніше, стане “Фронт змін”. Примітно, але розглядати заяву Івана Стойко на вступ в тернопільську організацію Арсенія Яценюка буде його колишній однопартієць Роман Заставний. Причому, раніше, саме його екс-губернатор публічно звинуватив у тому, що той “нечесно” залишив партію “За Україну!”. Сам Стойко пояснює партійні перебіжки, як етапи важкого шляху об’єднання патріотичних сил.

На сьогоднішній день, партійний квиток “Фронту змін” дає екс-губернатору набагато більші шанси втретє стати народним депутатом. Набагато більші, ніж черговий похід до парламенту в команді Ющенка, завдяки якому Іван Стойко вже двічі був депутатом.

На жаль, присутність в парламенті екс-губернатора Тернопільщини нічим особливим не примітне для регіону. У минулих скликаннях Верховної Ради (2002 і 2007 роки), Іван Стойко, як народний депутат подав 46 запитів. З них – 10 стосувалися місцевих питань Тернопільщини. А з 14-ти законодавчих ініціатив – лише чотири. У той же час, парламентарій не вніс жодної поправки до бюджету країни для підтримки Тернопільської громади, однак отримав чималу суму на придбання квартири в Києві.

У зв’язку з цим, громадськість Тернопільщини натякає КОД, що їм такий депутат не потрібен. На думку тернополян, мандат народного депутата не повинен бути способом для постійного працевлаштування одних і тих же людей, а можливістю долучитися до побудови комфортного життя в країні для всіх громадян.»

Саме такий текст, новини подає УБР. Однак в нашому розпорядженні нещодавно зявилося опитування «під Наливайченка», в якому лідируюча позиція належить самому екс(?) есбеушнику, в спину йому дихає активіст-аграрій Гадз, та й Стойко при всіх своїх мінусах і не присутності в активній частині парламентських баталій втримав третю позицію. Тож уважно провівши паралелі з тим, як Наливайченко «рветься» на округ, шиючи в дурні і КОД, і націоналістів, ми припускаємо, що вище написане банальна політична джинса, яка крім обґрунтування, що Стойко не був активним в ВР, не несе під собою ніякого підґрунтя.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here