Головна Політакценти Хто має право виступати від Правого сектора на місцях

Хто має право виступати від Правого сектора на місцях

qCNoVvmWeTYЯк ми вже повідомляли, в усіх областях України, зокрема і на Тернопільщині, приведено в повну бойову готовність Правий сектор. Однак, обличчя командирів Правого сектору відкрили лише в суботу. Ми подаємо список командирів по областях.
Повідомляємо всіх прихильників Правого Сектору у Рівненській області, що лідером Правого Сектору на Рівненщині призначено Романа Коваля, керівником силового блоку Правого Сектору на Рівненщині — Олександра Музичка.

Повідомляємо всіх прихильників Правого Сектору у Тернопільській області, що лідером Правого Сектору на Тернопільщині призначено Василя Лабайчука, керівником силового блоку Правого Сектору на Тернопільщині — Олександра Варакуту.

Повідомляємо всіх прихильників Правого Сектору в Івано-Франківській області, що лідером Правого Сектору на Івано-Франківщині призначено Василя Абраміва.

Повідомляємо всіх прихильників Правого Сектору в Закарпатській області, що лідером Правого Сектору на Закарпатті призначено Олаксандра Сачка, керівником силового блоку Правого Сектору на Закарпатті — Василя Поприка. Повідомляємо всіх прихильників Правого Сектору у Чернівецькій області, що лідером Правого Сектору на Чернівеччині призначено Володимира Рясова.

Повідомляємо всіх прихильників Правого Сектору, що координатором його структур на теренах Західної України є Олександр Музичко.

Повідомляємо всіх прихильників Правого Сектору у Січеславській (окупаційна назва “днєпрапєтровск”) області, що лідером Правого Сектору на Січеславщині призначено Андрія Денисенка, керівником силового блоку Правого Сектору на Січеславщині — Віктора Орла.
Повідомляємо всіх прихильників Правого Сектору у Київській області, що лідером Правого Сектору в Київській області призначено Ігора Мазура (Тополю).

Зазначені особи уповноважені діяти в області від імені Правого Сектору.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here