Головна Політакценти Хто з “тернопільських” проходить до новообраної Верховної ради?

Хто з “тернопільських” проходить до новообраної Верховної ради?

Верховна РадаТернопільська обасть за попередніми результатами матиме девять народних депутатів – п’ять мажоритарників і чотири депутати обрані за списками політичних партій. За результатами основних екзит-полів, я на дострокових парламентських виборіах, які відбулися сьогодні, 26 жовтня, до Ради пройшли сім партій в списках яких продить і багато тернополян.
Національний екзит-пол дає такі результати:
1. Блок Петра Порошенка – 23%
2. Народний Фронт – 21,3%
3. “Самопоміч” – 13,2%
4. Опозиційний блок – 7,6%
5. Радикальна партія – 6,4%
6. ВО “Свобода” – 6,3%
7. “Батьківщина” – 5,6%
Редакція сайту Реально, підрахувала кількість мандатів, які отримали політичні сили за даними цього ж таки Національного екзит-полу з урахуванням розприділенння тих голосів, які віддали виборці за політичні партії які не подолали 5% бар’єр.
Блок Петра Порошенка – 71 мандат
«Народний фронт» – 65 мандатів
«Самопоміч» – 40 мандатів
«Опозиційний блок» – 23 мандати
«Радикальна партія» – 19 мандатів
ВО «Свобода» – 19 мандатів
«Батьківщина» – 17 мандатів.
Хто з тернопільських кандидатів «списочників» гарантовано проходить до новообраної Верховної ради?
Оскільки Блок Петра Порошенка отримає в Раді 71 мандат, то гарантовано стають депутатами Юрій Стець (№13),Степан Барна (№65) та Ігор Побер (№ 67). За списком «Народного Фронту» найближчий тернополянин який отримає депутатський мандат – номер 31 – Роман Заставний. В партійному списику «Самопомочі» немає тернополян, тож представляти Тернопільщину від цієї політичної сили в парламенті буде нікому. Від «Опозиційного блоку» тернополян в прохідній частині списку немає. Аналогічна ситуація і з Радикальною партією, де в списку причаївся екс-голова Тернопільської ОДА Юрій Чижмар аж на 25 позиції, а партія «проводить» всього 19 «штиків».
Серед свободівців, які проходять в Раду немає жодного тернополянина, адже найближче в списку Володимир Стаюра на 25-й позиції. «Батьківщина» проводить в ВР 17 депутатів, а найближче з тернополян в списку партії Тимошенко незмінний керівник обласної організації – Василь Деревляний аж 29-й і тому не проходить до Парламенту нового скликання.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here