Головна Політакценти Хоптян пхає собі подібних “комсомольців” у Верховну раду

Хоптян пхає собі подібних “комсомольців” у Верховну раду

На адресу редакції  надійов сигнал про те, як на Шумщині, “агітують” за Володмира Клименка, кандидата в народні депутати, якого активно проштовхує “верхівка” області. З наближенням виборів нам на місцях в районах починають насаджувати керівники з області за підтримики місцевої влади в нашому випадку Шумщини білих і пухнастих кандидатів до ВРУ.

“Нажаль мова йде про неприпустиму поведінку зокрема, насильні збори цілих колективів щоб послухати, як він (Клименко) грає на піаніно  щоб це зазняти і висвітлити в газетах. Ви вже зрозуміли, що мова йде про новоспеченого мецената який врятує Волинські районни Клименка якого так просуває  Желіховський заступник губернатора і що саме цікаво керівник апарату то хай сидить з апаратом, а не їздить по районі” – пише обурений читач у листі.

Ну не в тому справа стало цікаво хто він цей наш «рятівник»  З 1982 по 1991 рік працював на виборних посадах у комсомольських організаціях, Хоптян який так само, як і Желіховський комуняка припхали собі такого подібного.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here