Головна Політакценти Хоптян може сам замінити всю міліцію, прокуратуру і СБУ?

Хоптян може сам замінити всю міліцію, прокуратуру і СБУ?

Тернопільський губернатор озвучив корупційні розцінки в області: “Посада хірурга – 30 тисяч баксів, отримати права – триста”
Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Валентин Хоптян обурений корупцією в області та закликає керівництво ОДА та мерії почати в боротьбу з корупцією і захистити бізнес «від себе, від нас», передає УНІАН.

Як зазначив Хоптян, «захищати потрібно тих, хто дружить з законом. Тому що зараз, якщо все в порядку на підприємстві, хто платить податки, немає зарплати «в конвертах», то там ще й перевірки. І це не поодинокі факти. У нас 1,4 тис. суб’єктів підприємницької діяльності, які працювали і платили тут податки, зареєструвалися в інших регіонах. Але продовжують працювати у нас. І мені тепер зрозуміло чому. Тому що потрібно дати «данину» санстанції, пожежникам, іншим контролюючим службам ».

При цьому губернатор озвучив суми, які необхідно платити в обласному центрі та в області за те, щоб влаштуватися на роботу в медичній сфері. «Знаєте скільки коштує посада хірурга в лікарні міської чи обласної? 30 тисяч баксів. А один аптекар з Тернополя проситься головним лікарем у Збараж і готовий заплатити 50 тисяч. Це ж він приходить і з перших днів починає ті гроші повертати. Тоді як люди, які перебувають на межі бідності, змушені за все платити. Посада медсестри раніше коштувала 2 тис. доларів. Тепер – в 4 рази більше. Спочатку дають 0,25 ставки за 2 тис., потім хочеш 0,5 ставки – плати ще 2 тис. і так далі. Але коли та сестричка такі гроші відпрацює? », – сказав Хоптян.

Крім того, за його даними, щоб отримати права водія, у Тернополі при здачі іспитів необхідно заплатити 300 доларів. «Раніше було 100 доларів, тепер втричі більше. Питаю, чому 300? Кажуть, беруть за ризик, тому що переживають, що можуть попастися і втратять посаду », – розповів голова ТОДА.

Він закликав усіх присутніх чиновників почати боротьбу з корупцією. «Давайте захистимо бізнес від себе, від нас. Всі, хто сидить в цьому залі. Давайте будемо робити так, щоб нам повірили. Треба братися всім разом і це зло побороти. До нас ніхто не прийде, ні міністр, ні прем’єр, ні Президент, повинні самі наводити порядок у своєму регіоні. Якщо ви не будете виконувати цього, це за вас будуть виконувати інші. Тому що тепер колегія облдержадміністрації може прийняти рішення по будь-якому керівнику області, так що зробіть висновки », – застеріг Хоптян.

2 КОМЕНТАРІ

  1. давати взяточки -це у нас в кровi ,бо то таке в нас виховання, беруть грошi свi- дохтори, менти, попи(доречi також iз касти неприкасаемих), всi чиновники вiд мала до велика, беруть за те щоб влаштуватися на роботу. в такiй ситуацii що робити? Зi—сь на–й з тоi Украi подальше!!!!!!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here