Головна Політакценти Хоптян з опозицією “грає піджмурки”, або реєстрові “повстанці”

Хоптян з опозицією “грає піджмурки”, або реєстрові “повстанці”

mozhno-raspolozhit-k-sebe-chelovekaВ четвер 6 лютого виповниться два тижні, як голова Тернопільскьої ОДА ні ногою не ступав до свого робочого кабінету – офіційна версія – «має підвищений тиск». Не офіційна – переховується, від людей які чекають його в приймальні .

А тепер до справи конкретніше, за інформацією джерел Зеркала тижня перед «захопленням» ОДА, один із опозиційних лідерів попередив Валентина Антоновича про прихід людей і той терміново “захворів”.

Потім Володимир Стаюра додзвонився до голови ОДА, і ніби то закликав полишити ряди ПР і посаду, Валентин Антонович «не здався» і навіть виявив готовність повіситись, якщо накаже Президент.

Потім була недовіра….тому ж таки Валентину Хоптяну, але дуже так обережно, передбачувано, і «реєстрово», бо ж з порушенням регламенту, адже на одній сесії двічі недовіру не можна висловлювати, і про це знало і керівництво Штабу національного спротиву і голова обласної ради і прокуратура, і сам Хоптян.

Отже, рішення було оскаржене за пів години після прийняття. Після цього було СБУ (кажуть звідти добре керувати областю, і оперативними співробітниками) і підписання «хворим» Хоптяном бюджету на 2014 рік. Чи може для нашого губернатора закон не писаний? Адже будь-який посадовець перебуваючи на лікарняному не може підписувати документи, або ж він лежить в лікарні і при цьому рахується на роботі тобто не оформив лікарняного листка або ж  відлежується прогулюючи роботу.

В цей час прес-служба голови ОДА «клепає» повідомлення про те, що голова ОДА зустрівся з тим, провів переговори з тим, але без фотографій протокольної зйомки, мабуть для того, щоб не вичислили «свободівські» розвідники де буває голова ОДА, якого вже встигли знову ж таки  «для годиться» подати в розшук.

А сьогодні, 5 лютого він знайшовся, тільки чомусь знайшли його не опозиціонери, які так переймаються долею Хоптяна, а журналісти, як напевно володіють навиками оперативно-розшокової роботи і мають мережу агентів по області.

Одне залишається невідомо, чи «впав тиск» в губернатора і  де його робоче місце, якщо він стверджує що всі два тижні ходив на роботу?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here