Головна Політакценти Хоптян заговорив про розпуск обласної ради

Хоптян заговорив про розпуск обласної ради

Хоптян Валентин

Хоптян ВалентинГолова Тернопільської облдержадміністрації Валентин Хоптян заявив про готовність ініціювати перевибори обласної ради.

Про це він повідомив після того, як сьогодні в черговий раз не відбулася бюджетна сесія облради – пише Обком
«Якщо депутатський корпус буде недієздатний і не зможе забезпечити прийняття рішень, то ми готові до всього. Якщо домовимося, то будемо працювати. Якщо не домовимося, то нам доведеться йти на позачергові вибори. В цьому нічого поганого немає. Буде розклад в інтересах «Батьківщини» чи партії «Фронт змін», ми будемо підтримувати ідейні пропозиції «Батьківщини» і партії «Фронт змін» в тому обласній раді, який буде обраний. Будуть інші обрані, адже ще ж будуть мажоритарники, – значить, будемо домовлятися, зустрічатися і діяти в інтересах людей », – повідомив В. Хоптян.
При цьому він зазначив, що для прийняття остаточного рішення він ще до Нового року планує зустрітися з керівниками партії на рівні керівництва держави.
Як приклад взаєморозуміння різних політичних сил він навів ситуацію в райрадах області.
«У нас в районах 7 голів райрад – представники Партії регіонів, 7 – представники партії« Батьківщина ». Але всі вони знаходять спільну мову, домовляються, і там сьогодні пройшли сесії і затвердили районні бюджети. Це нормальний цивілізований підхід », – зазначив В.Хоптян.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here