Головна Політакценти Хоптяну змінили табличку в кабінеті і навели страху на чиновників

Хоптяну змінили табличку в кабінеті і навели страху на чиновників

2_139202795054
Розмова з особистим гінекологом дружини Хоптяна Надії

Під час обходу кабінетів Тернопільської облдержадміністрації, який влаштували сьогодні активісти Євромайдану, окремі працівники ОДА вибігали із чужих кабінетів і стрімголов бігли в свої, деякі працівники адміністрації закривалися, були кабінети, у яких тривалий час взагалі нікого не було – їх  господарі залишали своє робоче місце напризволяще.

А кабінет голови ОДА Валентина Хоптяна пустує вже з 23 січня. Закритий він був і сьогодні. За час відсутності голови області люди замінили табличку на дверях – замість посади, імені й прізвища голови ОДА написано «Тільки не ZEK!» – повідомляє 0352.

Не застали на робочому місці активісти і заступника голови Петра Гоча.

«Загалом ми побачили, що не було на роботі людей у 9-ти кабінетах. Всі люди з інших кабінетів, з якими ми спілкувалися, сказали на камеру, що їм ніхто не перешкоджає потрапити на робоче місце і не заважає працювати. Ці дані ми представимо в апеляційному суді, оскільки вважаємо, що судове рішення про необхідність звільнити людям приміщення ОДА неаргументованим», – зазначив голова Штабу національного спротиву Володимир Стаюра.

Також активісти Штабу подали запити керівництву ОДА щодо табелю робочого часу, щоб побачити,  кого і коли не було на робочому місці і на якій підставі.

3 КОМЕНТАРІ

  1. Люди добрі, це державний орган влади і хто такий стаюра щоб ходити перевіряти роботу? хтось на нараді, хтось вирішує інші питання – кабінети їм закриті не сподобалися. взяли купку журналістів і робили шоу на рівному місці. буде до вас довіра якщо ви журналісти йдете на поводу в купки незграбних опозиціонерів? а стаюра вже зовсім з розумі зійшов і не знає як до себе привернути увагу. програв ти володю війну і революцію, програв

  2. 1 правда, стадо 1д1от1в, котр1 зам1сть вир1шення проблеми законним шляхом, затягують 11. звичайно, коли д1ло д1йде до законного вир1шення проблеми, Стаюр1 м1сця не буде, от в1н наперед 1 соб1 вибрав р1шення – хто якщо не я.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here