Головна Політакценти Хоптяна хочуть вже не тільки морально але і фізично

Хоптяна хочуть вже не тільки морально але і фізично

\hoptjan den narodzennja prezydentaСьогодні під час брифінгу представники страйкового комітету повідомили про те, як складається ситуація з виконавчою гілкою влади в Тернопільській області. Адже завтра на позачерговій сесії депутати Тернопільськоі обласноі ради будуть ініціювати недовіру Валентину Хоптяну і створення виконавчого комітету обласноі ради шляхом позбавлення Тернопільськоі обласноі державної адміністрації делегований повноважень Тернопільскоі обласноі ради.
Смик Олександр “Якщо ти губернатор області, вийде і скажи свою позицію”, наголосивши, що на Майдані є представники всіх районів області і райони мають за честь виступити на майдані.
Ігор Яворський “Валентина Хоптяна хочуть і його вже хочуть не тільки морально, але і фізично”. 5 день ця людина не виходить до людей, він є представником Президента і
“Ніщо так не об’єднує людей як спільний ворог. Спільний ворог, ця влада, об’єднав не лише три політичні сили, але і людей усіх вікових категорій”
Володимир Стаюра повідомив представників ЗМІ, що нарешті дотелефонувався до Валентина Хоптяна “Валентин Хоптян нарешті в “зоні”. Мені вдалося з ним поговорити. Він не буде писати заяву на вихід з Партії регіонів, він не залишить пост голови адмвністаціі. Він є людиною Президента і буде йому служити до кінця. Це його позиція. Не правильно коли голова адміністрації стільки днів поспіль невідомо де є”

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here