Головна Політакценти Хоптяна відправлять керувати колгоспом подалі від Тернополя?

Хоптяна відправлять керувати колгоспом подалі від Тернополя?

хоптян

хоптян

Голова Тернопільської ОДА Валентин Хоптян 15 травня взяв участь у засіданні Кабінету міністрів. З повідомлень прес-служби вбачається, що він доповідав про ситуацію в області.
Особливу увагу керівник області зробив на успіхах в аграрній галузі. Валентин Хоптян розповідав про ярмаркування, весняно-польові роботи та стан цукрової галузі області – пише ЗаЗбручем
Злі язики пов’язують це з можливим працевлаштуванням тернопільського намісника Президента в структурах міністерства аграрної політики та продовольства. Наразі вакантними є посади заступника міністра з питань рослинництва та переробної галузі та керівника однієї з численних установ, підпорядкованих міністерству.
Нагадаємо, що один з головних лобістів теперішнього голови Тернопільської ОДА нардеп Станіслав Скубашевський є давнім товаришем аграрного міністра Присяжнюка.

1 коментар

  1. Кого так хвилює майбутє професійної кар”єри Хоптяна? Дай Боже кожному подібної. Хто, хто, а “хоптяни” собі раду дадуть. А чи дамо собі раду всі ми -пересічні українці? Саме про вирішення проблем простих людей, а не “хоптянів” мали би перейматися мас медіа. Та марно – вони пишуть переважно про своїх босів та їх поплічників. А долі простих громадян, на жаль, нікого не цікавляь.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here