Головна Політакценти Хомінець і Стаюра не можуть поділити крісло незвільненого Хоптяна?

Хомінець і Стаюра не можуть поділити крісло незвільненого Хоптяна?

imageОстаннім часом у деяких ЗМІ та Інтернет-виданнях з’явилась інформація про можливу зміну назви чи функцій Тернопільської обласної ради.

Прес-служба Тернопільської обласної ради повідомляє, що “Відповідно до Конституції України, Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” Тернопільська обласна рада є органом місцевого самоврядування, що представляє спільні інтереси територіальних громад сіл, селищ, міст  області у межах повноважень, визначених Конституцією України, законами України, правомочним самостійно розглядати і вирішувати питання, віднесені Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та іншими законами  до її повноважень”.

Жодних своїх повноважень Тернопільська обласна рада ніякому іншому органу, інституції чи організації не передавала. Приміщення найвищого представницького органу області розташоване за адресою: м. Тернопіль, вул. Грушевського, 8.

Це повідомлення, очевидно, стосується, проголошення Виконкому, який ніби то очолив Володимир Стаюра. Це може означати розкол в рядах самої Свободи та опозиції.

Зауважимо, що голові Тернопільської ОДА виразили недовіру, суд вдруге її опротестував, двоє заступників Хоптяна написали заяви на звільнення, Юрій Желіховський отримав травму і відлежується на лікарняному, Петро Гоч єдиний діючий “зам” не появляється на робочому місці, тож найвищою владою в області наділений легітимно обраний голова обласної ради Василь Хомінець.

Звертаємося до представників опозиції – ТАКИМИ ДІЯМИ ВИ ЛИШЕ ПІДІГРУЄТЕ ВЛАДІ !

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here