Головна Політакценти Хомінець пролетів, а Деревляному це на руку

Хомінець пролетів, а Деревляному це на руку

Річ у тім, що попередній очільник – Олексій Кайда – нещодавно був обраний депутатом Верховної Ради України від міста Тернополя, тож, згідно з законом, склав із себе повноваження голови ради. Єдину кандидатуру на вакантну посаду висунула фракція ВО «Свобода». Ним став «свободівець» Василь Хомінець – йдеться у повідомленні офіційного сайту ВО Батьківщина в Тернопільській області

Але таємне голосування «провалило» цю кандидатуру. За результатами голосування, за Хомінця проголосувало лише 57 депутатів. А для обрання голови потрібен щонайменше 61 голос.

За даними деяких ЗМІ, в останній момент попередні домовленості порушив Валентин Хоптян. Саме він дав вказівку частині провладних депутатів не голосувати.

Що ж, тепер, вочевидь, слід Тернопіллю готуватися до ще одних виборів. Цього разу – депутатів обласної ради. Адже Олексій Кайда в своєму заключному слові сказав, що у випадку необрання Хомінця фракція ВО «Свобода» в обласній раді складає з себе мандати, залишивши таким чином найвищий представницький орган влади в області без необхідного кворуму.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here