Головна Політакценти Фронт Змін “образився” на ВО Свобода?

Фронт Змін “образився” на ВО Свобода?

Яценюк Арсеній

Яценюк АрсенійРада політичної партії «Фронт змін» звертається до Тернопільських організацій політичних партій ВО «Свобода», ВО «Батьківщина» та «Удар» узгоджувати кандидатів на виборах різних рівнів для демонстрації консолідації демократичних сил.
Про це ZIKу повідомив в.о. голови обласної організації партії «Фронт змін» Юрій Юрик.
«Зараз важливо протистояти тим заходам правлячої «Партії регіонів», якими влада намагається встановити режим диктатури в країні», – зазначив Юрій Юрик.
Він також вважає, що об’єднання демократичних сил на парламентських виборах 2012 року та продовження цього процесу на всіх наступних виборах, а головне – на президентських у 2015 році – дозволить досягнути перемоги державницьким, демократичним політичним силам, сконсолідувати українське суспільство перед внутрішньо та зовнішньополітичними викликами.
Саме тому ТОО ПП «Фронт змін» закликає демократичні політичні сили висунути узгодженого кандидата на позачергових виборах до Тернопільської міської ради і тим самим підтримати позитивну тенденцію єднання українських національних політичних об’єднань.
Нгадаємо, що Олексій Кайда нещодавно на зустрічі із журналістами оголосив імя кандидата який боротиметься за «вільний округ» по місту Тернополю – ним став брат Олега Сиротюка Михайло Сиротюк.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here