Головна Політакценти Фронт змій поглинув Батьківщину

Фронт змій поглинув Батьківщину

Єдиний список об’єднаної опозиції буде сформований на основі партії «Батьківщина», як найбільш рейтингової опозиційної сили. Цей список очолять Юлія Тимошенко та Арсеній Яценюк як найбільш рейтингові опозиційні політики.

Партії «Фронт змін» і «Батьківщина» 23 квітня офіційно створили об’єднану опозицію, в яку, крім них, увійшли ще 4 партії – Народний Рух України, партії «Народна самооборона», «За Україну!” І “Реформи і порядок».

«Ми заявляємо про наш об’єднання для перемоги на парламентських виборах, відновлення в Україні демократії і справедливості», – зачитав декларацію єдності перший заступник голови Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Олександр Турчинов.

«Наші політичні сили формують загальний список на виборах і узгодять своїх кандидатів у мажоритарних округах», – йдеться в декларації.

У декларації наголошується, що українське законодавство забороняє участь у виборах блоків. Тому єдиний список об’єднаної опозиції буде сформований на основі партії «Батьківщина», як найбільш рейтингової опозиційної сили. Цей список очолять Юлія Тимошенко та Арсеній Яценюк як найбільш рейтингові опозиційні політики.

«Ми сформуємо в новій Верховній Раді демократичну більшість, обмежимо всевладдя Віктора Януковича і повернемо владу українському народу … Після парламентських виборів ми продовжимо разом працювати і забезпечимо перемогу демократичних сил на виборах президента», – йдеться в декларації.

Зазначимо, що лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко розраховувала на входження до складу єдиної опозиції більшої кількості партій.

«Коли я говорю про єдину опозицію, то маю на увазі об’єднання в один партійний список, крім перерахованих вище партій, ще й” УДАРу “,” Свободи “,” Громадянської позиції “,” Нашої України “на чолі з Валентином Наливайченко. Вважаю, що це єдино можливий формат участі опозиції в парламентських виборах, принаймні, в тому випадку, якщо ми хочемо перемогти і зберегти країну », – заявляла вона в інтерв’ю ZN.UA. За матеріалами: Інтерфакс-Україна, ZN.UA

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here