Головна Політакценти Фобія Тягнибока – вибори в 2015 році

Фобія Тягнибока – вибори в 2015 році

На парламентські вибори кандидати від опозиції, можливо, не будуть йти єдиним списком. Про це заявив лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок під час прес-конференції в Луганську, повідомляє Полеміка.

«Можливо, єдиного партійного списку не буде. За результатами соціологічних опитувань, якщо ми йдемо всі разом, то наберемо приблизно 28%. А якщо окремо, а потім вже об’єднаємося в парламенті, то 35%. За розрахунками, 40% громадян, які підтримують «Свободу», не будуть за нас голосувати, якщо ми підемо разом з БЮТ і «Фронтом Змін».Такі ж думки є і серед їхніх виборців », – підкреслив Тягнибок.

За його словами, учасники КОДУ під час виборів не будуть критикувати один одного, залишивши всі образи на потім, а також розроблять план на випадок, якщо влада застосує силовий сценарій виборів. Тягнибок вважає це цілком можливим. Він каже, що Україна перетворюється на поліцейську державу, тому що МВС, СБУ та інші силові структури отримують більшу фінансову підтримку.

«Парламентські вибори можуть взагалі перенести на 2015 рік, якщо підрахунки ПР покажуть, що вони програють восени цього року», – вважає Тягнибок.

Також він додав, що з’явиться безліч нібито незалежних кандидатів, які будуть заманювати виборців будь-якими способами, а після обрання їх депутатами увійдуть до Партії регіонів.

«Нас не влаштовує бути опозицією. Нам треба бути більшістю, щоб скасовувати закони нинішньої влади і приймати нові », – зазначив політик.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here