Головна Політакценти Фарбований комуніст, родич нардепа і УДАРник будуть “рвати” округ Головка

Фарбований комуніст, родич нардепа і УДАРник будуть “рвати” округ Головка

Визначилися практично всі претенденти на участь у проміжних виборах депутата Тернопільської міської ради по округу №27, місце якого стало вакантним після того, як «свободівець» Михайло Головко став народним депутатом. Отож, на 8 січня документи у тервиборчком на участь подали п’ять претендентів.

До найбільш рейтингових варто віднести кандидатів від ВО «Свобода», ВО «Батьківщина» та «УДАР». Так, соратники Тягнибока небезпідставно хочуть у раді зробити рокіровку – замість одного «свободівця» завести іншого. Тобто на партійній конференції вирішили, що найдостойнішим замість Михайла Головка є інший Михайло – Сиротюк. «Свободівець» є рідним братом нардепа Олега Сиротюка і донедавна був помічником Головка на окрузі, відповідно мав би знати всі проблеми його мешканців. Зазначимо, що Михайло Сиротюк вже фактично однією ногою був депутатом міськради. В 2010 році він виграв свій округ на масиві «Аляска». Однак завдяки певним технологіям, бюлетені, що значилися в підтримку Сиротюка-молодшого, виявились зіпсованими і тим самим перемогу на окрузі ТВК присудила Віталієві Смакоузу.

Інший претендент з числа фаворитів – голова Тернопільської міської організації ВО «Батьківщина», депутат міської ради 2006-10 рр. Андрій Артимович. Наразі місцеві «бютівці» схиляються до думки, що завідувач відділенням анестезіології Тернопільського обласного перинатального центру “Мати та дитина” Андрій Артимович у даних виборах йтиме до кінця, навіть якщо вище керівництво партій ВО «Батьківщина» і ВО «Свобода» будуть робити кроки в напрямку одного узгодженого кандидата, а саме – представника партії Тягнибока Михайла Сиротюка.

Замикає, на думку журналістів «Номер один», трійку потенційний лідерів виборчих перегонів Ігор Яворський (“УДАР”). На сьогодні він є заступником голови виконавчого комітету ТОО ПП «УДАР», а раніше за незначний проміжок часу встиг поміняти «Батьківщину», у списках якої став депутатом міськради (2006-10 рр.), спершу на «Україну майбутнього», а потім – на «УДАР». До плюсів Яворського можна віднести те, що він сам мешкає на окрузі, де обирається (на вул. Київській). Відповідно потреби й проблеми виборців йому близькі й зрозумілі.

До потенційного аутсайдера варто віднести висуванця партії «Інформаційна Україна» Андрія Любецького. Він хоча практично не розкручений, але, тим не менше, має досвід участі у мерських виборах 2010 року.

Вирішили позмагатися за мандат і комуністи. Про їхнього представника Веніаміна Прошкіна відомо, що він виріс у родині радянської інтелігенції, виховувався на прикладах Павки Корчагіна та піонерів-героїв. Тому свій вибір стати членом Компартії Веніамін зробив усвідомлено. Довівши свою відданість партії справою, завоювавши авторитет у товаришів, він був направлений у Партійну школу при ЦК КПУ, після якої працював завідуючим ідеологічним відділом Тернопільського обласного комітету Комуністичної партії України, а нещодавно обраний першим секретарем Тернопільського міського комітету КПУ.

Разом з тим, варто зазначити, що доволі несподівано не висуватиме свого кандидата на проміжні вибори місцевий «Фронт змін». Як вдалося дізнатись «Номер один», соратники Яценюка підтримуватимуть єдиного узгодженого кандидата від опозиційних сил (ВО «Батьківщина», «УДАР», НРУ, «Фронт змін», «Громадянська позиція»). Щоправда, зважаючи на те, що перших дві політсили висуватимуть своїх кандидатів, то на сьогодні не відомо, на користь «УДАРу» чи «Батьківщини» схилятимуться «фронтзмінівці»…

Зазначимо, останній строк подачі документів до ТВК – 9 січня, натомість до 11 січня включно в подані документи дозволено вносити технічні правки.

А тим часом територіальна виборча комісія Тернополя утворила виборчі дільниці в одномандатному виборчому окрузі №27. Відповідна постанова була прийнята 3 січня. Сформовано три дільниці: №1069 – школа №20, 1-й поверх (вул. Братів Бойчуків ,4), на якій голосуватимуть жителі вулиці Київська ,4, 8, 10, 12; №1070 – КП «Тернопільтеплокомуненерго», 2-й поверх (вул. Київська, 3А) – вул. Київська,1, 3, 5, 9, 11, 11А, 11Б, 21, 25; №1071 – ЖЕК-12 ДП»Люкс», 1-й поверх (вул. 15 Квітня, 15) – вул. Київська, 7В, 7, вул. 15 Квітня, 15, 17, 19, 21, 23, 25.

Зазначимо, що проміжні вибори до Тернопільської міської ради на даному виборчому окрузі відбудуться 3 лютого.

Віталій Попович (“Номер один”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here