Головна Політакценти У Чорківській районній раді фальсифікували голосування – МВС проводить перевіку

У Чорківській районній раді фальсифікували голосування – МВС проводить перевіку

chortkiv_42Міністерство внутрішніх справ проводить перевірку фактів фальсифікації голосувань під час пленарних засідань Чортківської районної ради. Про це повідомив народний депутат України Володимир Бойко.

За словами депутата, під час розгляду на пленарному засіданні Чортківської районної ради 29 грудня 2012 року питання порядку денного «Про чисельність та структуру виконавчого апарату районної ради на 2013 рік і оплати праці голови районної ради та заступника голови районної ради» головуючий на сесії, голова районної ради В.В.Заліщук, при оголошенні результатів голосування за проект рішення з зазначеного вище питання озвучив недостовірні результати голосування.

Зі слів депутатів районної ради від фракцій ВО «Батьківщина» та ВО «Свобода», за вказаний проект рішення проголосувало не 47 депутатів як озвучив голова Чортківської районної ради В.В.Заліщук, а 37 депутатів, оскільки ці дві фракції не голосували за пропонований проект рішення.

Результати голосування озвучені на сесії головою Чортківської районної ради були внесені до протоколу сесії.

На підставі недостовірних результатів голосування було оформлено та підписано головою районної ради рішення №278 від 29 грудня 2012 року «Про чисельність та структуру виконавчого апарату районної ради на 2013 рік і оплати праці голови районної ради та заступника голови районної ради», яким встановлено надбавки до зарплати голові та заступнику голови районної ради в розмірі 50% та високі відсотки постійного преміювання.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here