Головна Політакценти У Тернополі 9 травня відбудуться масові бої

У Тернополі 9 травня відбудуться масові бої

Минули Великодні свята, дні умиротворення, єднання, прощення. Та не для політиків, які після цих великих та світлих днів будуть знову ділити на своїх і чужих народ. Напередодні 9 травня у Тернополі різні політчні сили знову готуються до танців на кістках. «Свобода» і КПУ вже зробили зустрічні дії, та фактично запатентували провокації та шарпанину біля символічної могили воїнів, які загинули в Другій світовій війні.

Комуністи, заклеїли місто анонсом своєї акції яка має назву «Парад переможців», а свободівці в свою чергу звертаються в правохонні органи з вимогою не допустити появи совецької і нациської символіки на території міста Тернопіль та забезпечити виконання рішення Тернопільської міської ради від 8 квітня 2011 року. Самі про те забуваючи що користуються нацистським знаком в своїй партійній символіці та ігноруючи своє ідеологічне коріння НСПУ і фактично націонал-соціаістичну риторику.

“Поява совєцької та нацистської символіки під час масових заходів буде розцінена як грубе ігнорування рішення органу місцевого самоврядування з боку правоохоронців, бездіяльність органів правопорядку та службове недбальство їхніх посадових осіб. Нагадаю, що досвід провокацій 9 травня у Тернополі ми мали у минулі роки, коли колони людей під червоними прапорами рушили парком Слави, тоді як громада міста традиційно покладала квіти до меморіального комплексу загиблим у війні та вшановувала полеглих хвилиною мовчання” – заявив Роман Навроцький.

Нагадаємо, що під час однієї із прес-конференцій Олег Сиротюк та Леонід Бицюра підтвердили, що Свобода буде діяти за сценарієм минулих років, влаштовуючи масові штовхання і напади на міліцію і членів КПУ в Парку слави.

3 КОМЕНТАРІ

  1. Черговий раз стає сумно за стадо баранів, що мекають під дудку ФСБ. Черговий раз готується сценарій залякування більшості нормальних людей і не тільки в Україні “коричневою” Свободою. Подумайте- кому це вигідно, дорогі “загонщики” партії регіонів. А лизоблюди вони, на жаль, якраз північного сходу.

  2. Все нове- це добре забуте старе. Наш північно-східний сусід добре розуміє, що Україна ось-ось може вислизнути з зони його впливу.І для нього це смертельно. Для недопущення цього задіяні надзвичайні сили та кошти. Один з проектів- створення радикального руху, який би дестабілізував ситуацію, нагнітав ненависть до російськомовного населення України…. А далше добре забуте старе 30-х років – Судетська область і початок свтової бойні. До речі- Росія збільшила у сотні разів набір к військові вузи у 2013 році та замовлення на військову техніку….

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here