Головна Політакценти У Тернополі скоро будуть вибори

У Тернополі скоро будуть вибори

З 25 вересня по 10 жовтня 2017 року молодіжні громадські організації (далі МГО), учнівське та студентські самоврядування матимуть змогу долучитися до формування 4-го скликання молодіжної міської ради при Тернопільській міській раді. 
Депутатом ММР може бути обраний громадянин України, віком від 14 до 35 років, якщо є членом саме молодіжної громадської організації або студентом з числа представників органів студентського самоврядування вищих навчальних закладів чи закладів професійно-технічної освіти або учнем навчального закладу м. Тернополя а також необхідно подати певний перелік документів.
Отже, для того щоб мати представника в ММР ваша громадська організація повинна відповідати наступним критеріям:
– діяти у м. Тернополі і бути офіційно зареєстрована; 
– з дня реєстрації МГО пройшло не менше одного року (якщо ви проходили момент перереєстрації це необхідно вказати);
– МГО провела протягом останнього року, до дня початку кампанії формування персонального складу ММР, не менше трьох публічних заходів з публікацією в ЗМІ, для підтвердження цього потрібно надати сканкопії публікацій у місцевих ЗМІ про або посилання на відповідну публікацію на веб-сайті ЗМІ.
Окрім документів, які підтверджують вище описані вимоги також потрібно надати:
– витяг з протоколу про обрання делегата в депутати ММР;
– резюме делегата;
Важливо – одна громадська організація може делегувати лише одного члена до складу ММР.
Кожний ВНЗ чи ЗПТО, який знаходиться у м. Тернополі та мають діючі ОСС можуть делегувати в депутати ММР одну особу, яка є представником ОСС даного закладу. Для цього необхідно подати протокол засідання ОСС, на якому було обрано делегата в депутати ММР та резюме делегата. 
Тернопільський Міський учнівський парламент «Наснага» делегує в депутати ММР трьох учнів, які є представниками органів учнівського самоврядування м.Тернополя. Міський учнівський парламент «Наснага» подає протокол свого засідання обрання делегатів в депутати ММР та резюме делегатів. 
Пакет документів потрібно подати в Управління у справах сім’ї, молодіжної політики та спорту, яке знаходиться за адресою вул.. Шевченка 1, з 25 вересня по 10 жовтня 2017 року у робочі години: понеділок-четвер з 8.00 по 17.15, п’ятниця з 8.00 по 16.00. Після 10 жовтня заявки не приймаються
З 11 жовтня Виборча Комісія опрацьововутиме усі подані заявки та наприкінці наступного місяця оголосить список депутатів ММР.
Джерело: teren.te.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here