Головна Політакценти У Тернополі повішали на стовп депутатів і голову ОДА (фото, повний...

У Тернополі повішали на стовп депутатів і голову ОДА (фото, повний список)

imageНа площі у Тернополі з’явився стовп ганьби з прізвищами депутатів обласної ради від трьох партій – Партії регіонів, Єдиного центру та Народної партії, які не взяли участі в роботі сесії Тернопільської облради і не проголосували за недовіру голові Тернопільської облдержадміністрації Валентину Хоптяну. До цих прізвище додані імена губернатора , його заступників, начальника департаменту освіти та науки облдержадміністрації і департаменту охорони здров’я. 

Ми вже писали про те, що в п’ятницю Тернопільська обласна рада оголосила недовіру голові Тернопільської ОДА Валентину Хоптяну. З 64 присутніх депутатів 62 проголосувало за оголошення недовіри, один, очевидно Сергій Тарашевський проголосував проти, і один – очевидно Павло Федик.

Отже поіменно депутати Тернопільської обласної ради і чиновники ОДА, які зрадили своїх виборців:

Хоптян Валентин, Федик Павло, Федуна Андрій, Чижмарь Юрій, Хацановський Іван, Тарашевський Сергій, Головач Микола, Гоч Петро, Гелько Василь, Желіховський Юрій, Мостовий Руслан, Запорожан Іван, Білик Антон, Васенда Володимир, Гавришко Святослав, Гасюк Осип, Демчик Світлана, Довгалюк Віктор, Жирук Володимир, Капуста Тарас, Каратаєв Віталій, Кісь Іван, Кондира Степан,  Коритко Віктор, Косовський Ярослав, Крижовачук Олег, Крупа Любов, Крушельницькій Зіновій, Курницький Іван, Левчук Степан, Липка Василь, Мисюк Лариса, Лисак Віталій.

stovp ganby

 

 

 

1 коментар

  1. Автора (авторів)!!! Хто персонально готував список – підпишіться! Чого ж Надал особисто не озвучить список? Він же не зрадник і не хабарник, самий чесний і патріотичний…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here