Головна Політакценти У Тернополі з’явились «регулювальники» дорожнього руху від «Об’єднання «Самопоміч»

У Тернополі з’явились «регулювальники» дорожнього руху від «Об’єднання «Самопоміч»

Dorojni znak11На вулицях м. Тернополя, 23 вересня, молоді люди у жилетках з написом «Об’єднання «Самопоміч» стояли на тротуарах та тримали у руках дорожні знаки – «обмеження швидкості 40 км/год».

В м. Тернополі на вул. С. Крушельницької довготерміновим спостерігачем Громадянської мережі ОПОРА  була помічена група людей, які були одягнені  у жилетки з написом «Об’єднання «Самопоміч». На запитання «Що вони тут роблять?» – активісти відповіли, що проводиться акція для того, щоб водії дотримувались безпечної швидкості руху.

У своїх повідомленнях Громадянська мережа ОПОРА в Тернопільській області вже повідомляла про методи популяризації, які використовує політична партія «Об’єднання Самопоміч».

Оскільки ч.2 ст.54 Закону України «Про місцеві вибори» говорить, що «місцеві організації партій, кандидати у депутати від яких зареєстровані в багатомандатному виборчому окрузі, кандидати у депутати в одномандатному виборчому окрузі, кандидати на посаду сільського, селищного, міського голови, старости мають право розпочати свою передвиборну агітацію з дня, наступного за днем прийняття відповідною територіальною виборчою комісією рішення про реєстрацію кандидатів», то такі креативні методи реклами політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» порушують принцип рівних можливостей у виборчому процесі.

Також нагадаємо, що із 21 вересня розпочався процес висування кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови, до 30 вересня триває процес подання до територіальних виборчих комісій документів для реєстрації кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови.  Лише після проходження усіх процедур реєстрації, та відповідно до ЗУ «Про місцеві вибори», політичні партії зможуть розпочати свою передвиборчу агітацію.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here