У Тернополі з’явились «регулювальники» дорожнього руху від «Об’єднання «Самопоміч»
Dorojni znak11На вулицях м. Тернополя, 23 вересня, молоді люди у жилетках з написом «Об’єднання «Самопоміч» стояли на тротуарах та тримали у руках дорожні знаки – «обмеження швидкості 40 км/год».
В м. Тернополі на вул. С. Крушельницької довготерміновим спостерігачем Громадянської мережі ОПОРА  була помічена група людей, які були одягнені  у жилетки з написом «Об’єднання «Самопоміч». На запитання «Що вони тут роблять?» – активісти відповіли, що проводиться акція для того, щоб водії дотримувались безпечної швидкості руху.

У своїх повідомленнях Громадянська мережа ОПОРА в Тернопільській області вже повідомляла про методи популяризації, які використовує політична партія «Об’єднання Самопоміч».

Оскільки ч.2 ст.54 Закону України «Про місцеві вибори» говорить, що «місцеві організації партій, кандидати у депутати від яких зареєстровані в багатомандатному виборчому окрузі, кандидати у депутати в одномандатному виборчому окрузі, кандидати на посаду сільського, селищного, міського голови, старости мають право розпочати свою передвиборну агітацію з дня, наступного за днем прийняття відповідною територіальною виборчою комісією рішення про реєстрацію кандидатів», то такі креативні методи реклами політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» порушують принцип рівних можливостей у виборчому процесі.

Також нагадаємо, що із 21 вересня розпочався процес висування кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови, до 30 вересня триває процес подання до територіальних виборчих комісій документів для реєстрації кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови.  Лише після проходження усіх процедур реєстрації, та відповідно до ЗУ «Про місцеві вибори», політичні партії зможуть розпочати свою передвиборчу агітацію.
Категорії: Політакценти

Теги:

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: