Головна Політакценти У Тернополі загострюється боротьба між націоналістами і антифа?

У Тернополі загострюється боротьба між націоналістами і антифа?

1 грудня  в Тернополі в краєзнавому музеї о 13.00 була так званими “антифа”, або незалежними марксистами, як вони себе називають, була спроба провести презентацію свого журналу:
Але невідомими особами було вчинено напад і побито учасників заходу. Працівники міліції, яких було викликано на місце події, відмовилися коментувати, відіслали до прес-служби за поясненнями.

Що цікаво, переважна більшість антифа були іногородніми.

Хто ж фінансує їхній рух? Це знаходимо на сторінках журналу: Зі слів одного із антифа, їх фінансує ще і польське посольство.
Цікаво, чи Тернопіль справді місто, де такі сили можуть безборонно робити такі акції?

В свою чергу ГО “Тризуб” імені Степана Бандери зробило офіційну заяву з цього приводу ми дослівно її цитуємо:

“1 грудня близько 14:00 в інтернет-мережі розпочали поширювати інформацію з приводу побиття нібито “неонацистами Тернополя”, анархістів і соціалістів які зібрались у Краєнавчому музеї для презентації своєї антиукраїнської писанини.

Йдеться нібито про побиття чотирьох приїжджих провокаторів – активістів проросійського, анархо-комуняцького руху , “Социальное сопротивление”.

Стосовно даних подій ТОО “Тризуб” ім. С.Бандери офіційно заявляє:

1) дана ситуація вкотре доводить що громада Тернополя здатна дієво не сприймати лівацьку пропаганду, якою нас вже “годували” леніни, сталіни, дзержинські та інші кати України;
2) рівно тиждень тому минула чергова річниця Голодомору. Організована група українських націоналістів у адекватний спосіб захистила честь мільйонів загиблих від діянь адептів комуняцької доктрини. Завдяки ідейному Чину проганда анархо-комуно-сатанізму зупинена!
3) Оскільки відверті вороги Бога та України приїхали в український Тернопіль пропагувати безбожні ідеї бездержавного існування народів то, українські націоналісти були зобов’язані згадати Декалог що закликає , “ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів твоєї Нації”.

Геть лівацьку шантрапу!
Слава Україні!”

Офіційної заяви МВС з цього приводу поки що не оприлюднено та коментарів немає.

Однак 20 метровій близькості від міськівіділу міліції красуються наклейки “Fuk off 161”.

За матеріалами: Сварга і Бандерівець.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here