Головна Політакценти У Скалаті Хоптян таки збудує “плаватєльний” басейн

У Скалаті Хоптян таки збудує “плаватєльний” басейн

Кабінет Міністрів України затвердив перелік пріоритетних проектів розвитку в регіонах у 2013 році, у тому чилі і двох обєктів на Тернопільщині. У цілому буде побудовано та реконструйовано 145 об’єктів. Серед них – лікарні, школи, дитсадки, житлові будинки, мистецькі заклади, а також об’єкти дорожньої інфраструктури, житлово-комунального господарства, фізичної культури та спорту. На реалізацію цих заходів виділено 684,2 млн. грн. з державного фонду регіонального розвитку.
При формуванні переліку об’єктів використовувалися заявки голів облдержадміністрацій, а також проводилися консультації з депутатами-мажоритарниками.
Тернопільська область:
• будівництво загальноосвітньої школи I – II ступеня, с. Соколів Тереблянського району (депутат мажоритарник Михайло Апостол – «Батьківщина»)
• реконструкція загальноосвітньої школи I – III ступеня з добудовою навчальних класів, харчоблоку, спортзалу, актового залу, басейну (перша черга) по просп. Шевченка, 15 у м. Скалаті (мажоритарник Михайло Головко – «Свобода»).
Судячи з того, що на даний час об’єктами в Скалаті активно опікується голова ОДА Хоптян, а «плаватєльні басєйни» є його так би мовити «фішкою», то депутати мажоритарними від опозиційних сил навряд чи допомогли у вибиванні коштів на ці соціальні об’єкти.

2 КОМЕНТАРІ

  1. Так, наш губернатор великий мастак брехати: вже 2 роки дає 100 тис. грн. на Копичинецьку лікарню, які пообіцяв при великому зібранні людей; 2 роки запускає станцію 2-го підйому води в Гусятині; вже кілька місяців разом із Королевською відновлює роботу санаторію “Збруч” в Гусятині; замість того, щоб добудувати школу в с.Оришківці Гусятинського району, то він її викреслив зі списку в реєстрі державних будов. Якщо ще так буде будувати “плаватєльний” басейн в Скалаті, то зі Скалату бажаючі плавати будуть їхати в Вікторівку, де вся область вже добудовує “плаватєльний” басейн довжиною 50 метрів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here