Головна Політакценти Свобода розпочала “чистки” в своїх рядах

Свобода розпочала “чистки” в своїх рядах

У велике церковне свято християн Східного обряду — Благовіщення Політвиконком ВО “Свобода” прийняв рішення виключити з лав партії трьох депутів тернопільської міської ради Івана Сороколіта, Романа Навроцького та Ігра Турського.

“Роман Навроцький, Ігор Турський та Іван Сороколіт у своїх публічних виступах відійшли від програмових засад, з якими партія йшла на місцеві вибори. Тобто вони не виконують ту програму, з якою йшли до виборців. Вочевидь, ці люди мають инше бачення розвитку Тернополя. На останньому засіданні політвиконкому 7 квітня зазначених осіб було виключено з лав “Свободи”. Ми запропонували фракції у міській раді виключити їх зі свого складу і публічно звертаємося до них самих, щоб вони, враховуючи морально-етичну сторону, склали повноваження депутатів ТМР”, ‒ сказав заступник Голови ВО “Свобода” Руслан Кошулинський.

Підставою до цього рішення став всеукраїнський моніторинг депутатів-членів партії, результати якого показали, що вже колишні свободівці у своїх публічних виступах відходили від програмових засад партії і понад 100 разів голосували всупереч рішенням місцевої організації – йдеться у повідомленні на сайті ВО Свобода

Також під час зборів було ухвалено рішення щодо виключення Романа Навроцького, Ігоря Турського та Івана Сороколіта з фракції ВО “Свобода” у Тернопільській міській раді. За це рішення віддано 7 голосів, “проти” ‒ 0 голосів, “утрималися” ‒ 2 голоси.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here