Головна Політакценти У Підволочиську може відбутися “реванш” регіоналів

У Підволочиську може відбутися “реванш” регіоналів

СнимокУ Підволочиську збирають позачергову сесію районної ради, для того щоб переобрати головою «люстрованого» в лютому 2014 року Володимира Городницького.

Таку інформацію нам підтвердили в ТОО ВО Автомайдан.

 За інформацією активістів «Зараз вони обдзвонюють своїх депутатів і просять, щоб його підтримали, прикриваються якимось міфічним Правим Сектором (не Тернопільським) – словом, вішають «лапшу» на вуха людям і оперують якимось цифрами, мовляв, куди скотився район» каже Ігор Василів.

 «Не смикайте долю за ногу! Нам байдуже, хто скільки завіз в зону АТО (не прикривайтеся цим). Вам залишилось до жовтня ще побути депутатами районної ради – і валіть на смітник історії. Спробуєте ще раз пролізти, ми піднімемо проти вас всі сили. Сидіть тихо, знайдіть собі ферму, і крутіть хвости бикам. Вашого реваншу не буде вже ніколи!» – підсумував Василів.

2 КОМЕНТАРІ

 1. Вам би, шановні борці з “папєрєдніками”, варто подумати не лише про те, щоб вони не повернулись до “рєшальних” кабінетів, а й про те, щоб у владу не прийшли патріЙотичні жлоборагулі і шароватники! Адже варто їх посадити в керівне крісло і “озброїти” всемогутньою печаткою, з них виходить ТИПОВИЙ ЗАХЛАННИЙ ЖЛОБОРАГУЛЬ! БУДЬТЕ УВАЖНІ!
  Як колись казав Мао (той що Цзе і той що Дун): “Гвинтівка народжує владу!” В НАШОМУ випадку достатньо печатки…

 2. Ви пишите що старі повертаються!? А ви дивилися хто зараз очолює районну раду? Люди яким це зовсім не потрібно і алкоголіки з освітою 9 класів! Які майже кожного тиждня валяються в купі сміття з побитими мордами! А в їх оточенні деякі депутати які наживалися на бійцях АТО,продаючи їм амуніцію за великі гроші(яку насправді давали безкоштовно) та продаючи їжу в Волочиську яку люди відавали з останніх запасів наживаються і далі.
  От тепер це справді позор а не влада! Закрився навіть дитячий табір який працював в самі скрутні для всіх часи(90-ті)
  Порядку немає ніякого і таку владу, як зараз ,краще пересадити в наливайки де їм і місце !
  А по випадку що стався минулої зими,можу сказати тільки одне.
  Вистава ,яку організував свободівець Р.Навроцький зі своєю дружиною , тільки для того щоб вона під шумок і патріотичні гасла змогла обійняти високу посаду в районній раді – провалилася з тріском! Тому що не тільки в Підволочиську , ай в Тернополі , знають хто його дружина і що її не можна допускати навіть до керування корівником.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here