Головна Політакценти У Партії регіонів не погано заробили на тернополянах?

У Партії регіонів не погано заробили на тернополянах?

партія регіонівЯк сайт Реально неодноразово писав, Тернопіль відзначився і на Антимайдані, зокрема палким виступом Сергія Соторожука та скандалами пов’язаними із виїздом службовців РДА та ОДА на мітинги.

Однак вражає цинізм партії влади на Тернопільщині, які повідомили своєму сайту (Тернопільському Інформаційному Бюро), що відправили 5 тисяч! людей мітингувати.

Ми вирішили зробити маленькі і примітивні підрахунки.

Якщо за наймінімальнішими витратами на одну людину поїздка до Києва обходиться 160 – 180 гривень то виходить 850 тисяч гривень лише на автобуси.

Якщо припустити, що в автобусі середня кількість місць 30 то це 167! автобусів, 9! автобусів з району. Які, не могли бути не помічені ні опонентами, ні районними журналістами.

Сайт Погляд повідомив, що для потреб анти майдану Тернопільщина направила 150 тисяч гривень:  «На антиМайдан з Тернополя передали 150 тисяч. Ці гроші зібрали з чиновників з ОДА. Як розповідає працівник адміністрації “Погляду”, спочатку не говорили на що збирають кошти. Але згодом їх повідомили, що кошти передадуть на майдан Партії регіонів».

Як стало відомо, не усі автобуси з районів заправляли і проплачували за кошт Партії регіонів, восновному чиновники РДА відповідальні за Антимайдан робили це своїми силами – хто в сусідніх фермерів, хто де міг.

Також, слід враховувати, що окрім дроги, проплачували ще і мітингування – за даними, які наводять центральні ЗМІ, це 200-400 гривень. Знову проста арифментика: беремо середнє – 300 гривень на людину і в нас виходить півтора мільйони гривень! Однак тут потрібно, ще врахувати і той факт, що оплата розрахована на кожного учасника мітингу, а чиновники їхали за дурно – “за нематеріальною мотивацією”.

Якщо звести цифри – 1,5 млн і 850 тисяч, то виходить 2 мільйони 350 тисяч, які “списали” на тернополян, а скільки витратили знають лише місцеві організатори.

Питання «Хто заробив на новий Порше Кайєн?»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here