Головна Політакценти У Партії регіонів найбільше не виконаних обіцянок – КВУ

У Партії регіонів найбільше не виконаних обіцянок – КВУ

Партія регіонів

Партія регіонів«Комітет виборців України»: найбільше нездійсненних передвиборчих обіцянок у Партії Регіонів.Найбільше число нездійсненних передвиборчих обіцянок у Партії Регіонів. Про це заявили в «Комітеті виборців України» в ході круглого столу 21 грудня в Одесі на тему «Виконання передвиборних програм: перші кроки», повідомляє кореспондент сайту «Все Новини».
Метою даного заходу. за словами організаторів, є привернення уваги до проблем передвиборчим обіцянок і підзвітності політичних партій (блоків) виборцям. Кількість нездійсненних обіцянок менше, ніж у програмах політичних сил минулого скликання (у минулих програмах відсоток нездійсненних обіцянок склав 54%, тобто більшість). Це говорить про те, що політичні сили більш зважено підійшли до складання передвиборчих програм.
«Ми зібрали всі передвиборчі програми з їх обіцянками і розділили на здійснимі і не здійснимі. Нездійсненні – це обіцянки, які той чи іншої ради не може виконати, тому що у нього немає на це повноважень », – повідомив Анатолій Бойко, голова Одеської обласної організації« Комітет виборців України »
За словами «КВУ» депутати одеської міської ради дали 280 обіцянок, з яких 40 (т.е.14%) – нездійсненні. Якщо аналізувати результати виконання передвиборних програм з урахуванням тільки здійсненних обіцянок, то найбільш високі показники були у Партії Регіонів – 1.48 бала, 0.86 у «Фронту Змін», 0.78 набрали «Родина» і «Батьківщина».
«У звітний період Одеська міська рада провела 10 сесій, з них одну позачергову. На сесіях було розглянуто близько 436 рішень, з яких тільки близько 7% відсотків відповідали передвиборних обіцянками політичних сил ради. Такий низький показник частково обьяснется наявністю величезної кількості рішень у сфері земельних відносин і будівництва, визначенні пільг, змін до статутів КП та інших поточних питань роботи ради при тому, що у своїх передвиборних програмах партії, як правило, мало уваги приділили цих питань », – розповів Анатолій Бойко

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here