Головна Політакценти У вирішенні критичних проблем Тернопіль може покладатися виключно на “свої сили”

У вирішенні критичних проблем Тернопіль може покладатися виключно на “свої сили”

Коли “нагорі” сидять дилетанти, можна покладатися виключно на місцеве самоврядування, – вважає кандидат у депутати міської ради від партії “Порядок. Відповідальність. Справедливість” Андрій Грицишин

Джерело: Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Дослівно. “Тернопіль у вирішенні критично важливих проблем, зокрема розвитку медичної системи, може покладатися лише на себе, на свою місцеву економіку, на свою громаду. Про цей простий факт варто пам’ятати і 25 жовтня, коли всі підемо на вибори. Бо працювати будуть виключно ті, які працюють вже “тут” та “зараз”, не ховаючись за “велику політику” і загальнонаціональні партійні бренди”, – написав Андрій Грицишин.

Деталі. Андрій Грицишин нагадав, що більшість витрат на протидію коронавірусній інфекції понесли місцеві бюджети та місцевий бізнес, тоді, як уряд не спромігся за кошти ковідного фонду закупити жодного апарату ШВЛ.

“За кошти “ковідного фонду” не було куплено жодного апарату ШВЛ. Ця новина шокувала минулого тижня багатьох. Натомість гроші платників податків щедро роздавалися під передвиборчі проекти уряду. Від себе можу додати, що у Тернополі усі витрати на протидію коронавірусу, облаштування медичних закладів, підтримку лікарів — були виділені з місцевого бюджету та з коштів меценатів”, – зазначив депутат фракції партії «Порядок. Відповідальність. Справедливість» Михайло Ібрагімов.

Кандидат у депутати закликав тернополяни орієнтуватися на професіоналів, які вже працюють на місцях і вирішують конкретні проблеми.

“Про цей простий факт варто пам’ятати і 25 жовтня, коли всі підемо на вибори. Бо працювати будуть виключно ті, які працюють вже “тут” та “зараз”, не ховаючись за “велику політику” і загальнонаціональні партійні бренди”, – зазначили представники партії «Порядок. Відповідальність. Справедливість».