Головна Політакценти УДАР ошукав своїх виборців?

УДАР ошукав своїх виборців?

Партія “УДАР” не розглядає питання люстрації своїх членів. Про це заявив член партії “УДАР” Валерій Карпунцов в ефірі 5 каналу, відповідаючи на питання, чи буде в партії проведено люстрацію, пише Українська правда.

“Яка може бути люстрація в” УДАРі”? У новій політичній силі, яка з претензією у велику політику зайшла вперше, отримала 40 мандатів? Про яку люстрації ми говоримо”, – уточнив він.

“Ми перший раз зайшли в парламент, і вперше будемо показувати свою роботу”, – додав політик.

Як відомо, раніше партію критикували за те, що в її списку є політики старого ешелону. Наприклад, колишній член “Нашої України” Валентин Наливайченко та екс-міністр фінансів Віктор Пинзеник.

Раніше в партії “УДАР” заявляли про тиск на минулих в нову Верховну Раду “мажоритарників” і “списочників”. Про це сказав начальник штабу та 5-й номер списку “УДАРу” Віталій Ковальчук.

Відзначимо, 11 листопада Центральна виборча комісія завершила підведення офіційних результатів виборів народних депутатів Верховної Ради України. В цілому за партійними списками та в одномандатних округах у парламент обрані 445 народних депутатів, з них від Партії регіонів – 185, ВО “Батьківщина” – 101, партії “УДАР” – 40, ВО “Свобода” – 37, КПУ-32, партії “Єдиний центр” – 3, Народної партії – 2, партії “Союз” – 1, Радикальної партії Ляшка – 1, а також 43 самовисуванця.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here